domace karaoke ultrastar deluxe

kubanc Član
uredil/-a 8. January, 2011 v Igre
Ali si zelite domacih karoak, zastojn...

Nic lazjega, snemti program ultrastar deluxe...
Prednost programa je v tem, da lahko sami dodajate komade, lahko jih tudi sami dodelate, npr.obstaja tudi karaoke verzija
V dolini tihi od Slaka ;)

Vec na
http://ultrastardx.sourceforge.net/

Komentarji

  • Vaasky Član
    uredil/-a 24. February, 2011
    kubanc je dejal/-a:
    Ali si zelite domacih karoak, zastojn...

    Nic lazjega, snemti program ultrastar deluxe...
    Prednost programa je v tem, da lahko sami dodajate komade, lahko jih tudi sami dodelate, npr.obstaja tudi karaoke verzija
    V dolini tihi od Slaka ;)

    Vec na
    http://ultrastardx.sourceforge.net/
    Pesmi lahko brezplačno poberete tukaj: www.ultrastar-karaoke.uni.cc

    Program je super, jaz in prijatelji ga uporabljamo že 2 leti, mikrofone pa uporabljam od singstar za ps2. :D
  • Jaz imam en problem,uporabljam xubuntu in ko poslušam glasbo z programčkom VLC media player in ko je pesem na polovici mi vrže drugo to pa ne predvaja do konca,in učasih mi zamrzne zvok.


    ČE KDO VE KAJ JE NAROBE NAJ MI PROSIM POVE,KER ZAČETNIK

    LP
  • blazko123 odpri novo temo v forumu "Problemi s programi" ter tam opiši svojo težavo.
  • Vaasky?

    Kako mas pa urejeno z 2 zvocnima karticama?
    Jst mam namrec eno USB in eno integrirano na maticni plosci od prenosnika, samo zaenkrat mi se ni uspeloo situacije resit na Ubuntu-ju...
    A ti to lavfas na Windows OS ali linux distro?
  • Podrobnejše nastavitve za več zvočnih kartic lahko nastavljaš v programu pavucontrol, ki je v skladiščih
  • Vaasky Član
    uredil/-a 25. February, 2011
    kubanc je dejal/-a:
    Vaasky?

    Kako mas pa urejeno z 2 zvocnima karticama?
    Jst mam namrec eno USB in eno integrirano na maticni plosci od prenosnika, samo zaenkrat mi se ni uspeloo situacije resit na Ubuntu-ju...
    A ti to lavfas na Windows OS ali linux distro?
    Če se nemotim je možno uporabljat samo eno zvočno kartico za mikrofone to pa izbereš v programu (UltraStar) pod record. Če kartica podpira stereo mikrofon pol moraš dobit tako rešitev da imaš na vsak kanal priklopljen en mono mikrofon, jaz uporabljam USB mikrofone (žične) od singstar. Uporabljam pa Windowse :( Na začetku sem imel problem ker mi je zaznalo sam 1 kanal, pol pa sem v nastavitvah Win odkril da moram pod recording device pod propertes nastavit da uporabljam 2 kanala. Tako da mi zdaj UltraStar deluxe dela brezhibno :D


    www.ultrastar-karaoke.uni.cc
  • TO NI TEMA ZA ZVOČNE KARTICE TER PROBLEME Z NJIMI.

    Zadnje opozorilo preden temo zaprem za debato.

    Odprita temo pa se tam menita.

    Lp
  • Vaasky Član
    uredil/-a 25. February, 2011
    CrazyLemon je dejal/-a:
    TO NI TEMA ZA ZVOČNE KARTICE TER PROBLEME Z NJIMI.

    Zadnje opozorilo preden temo zaprem za debato.

    Odprita temo pa se tam menita.

    Lp
    Pri uporabi programa UltraStar deluxe, ki zavzema ta tema se velikokrat pojavi problem konfiguracije mikrofonov v tem programu. "Kubanc" je postavil vprašanje čisto v povezavi s to temo!

    Menim da komentar od "blazko123" ne spada v to temo in ga lahko zbrišete.

    LP, hvala za razumevanje.
  • Ta tema je debata o Igri karaoke ultrastra deluxe..ne o problemih z mikrofoni s to igro..
    Če ima kdo problem z mikrofonom v tej igri naj odpre temo v forumu 'Problemi s strojno opremo'
  • CrazyLemon je dejal/-a:
    Ta tema je debata o Igri karaoke ultrastra deluxe..ne o problemih z mikrofoni s to igro..
    Če ima kdo problem z mikrofonom v tej igri naj odpre temo v forumu 'Problemi s strojno opremo'
    Zakaj pa pol piše pod igrami: Debate o odprtokodnih igrah, pomoč pri nameščanju in zagonu iger ? Pri nameščanju igre je treba tudi izbrat pravilno konfiguracijo mikrofonov, če želiš da ti sploh aplikacija dela oz. da sploh se lahko igraš karaoke...
    No saj ni važno...

    Nekaj slovenskih pesmi sem dobil tukaj:

    http://www.ziddu.com/download/13057380/SLOVENSKI.ZIP.html
Za komentiranje se prijavite ali pa se vpišite.