Kateri je dober KDE Widget za Vreme po Sloveniji?

Imam enega vstavljenega na namizju, ki naj bi kazal vreme. Na spletni strani od koder jemlje podatke sicer imajo vreme za moj kraj. Ampak včasih Widget kaže prav samo trenutno vreme in temperaturo, ne pa tudi vremenske napovedi. In še to le včasih. Po navadi je vse kar na 0 C.

Pozna kdo kakšnega, ki je dober za našo državo?

Komentarji

  • Včasih sem uporabljal Liquid Weather za SuperKarambo.
  • Sem namestil SuperKarambo in ne morem dodati nič na namizje.

    Izpiše mi

    SuperKaramba ne more nadaljevati s poganjanjem te teme. Vsaj ena komponenta skriptnega sistema Kross ni nameščena. Oglejte si dokumentacijo te teme in namestite potrebne komponente Kross.

    Kaj mi majnka in kako naj to namestim?
  • instaliraj kdeutils3-extra,
    odinstaliraj kde4-superkaramba
  • TheR Član
    uredil/-a 29. March, 2011
    gregor3000 je dejal/-a:
    Imam enega vstavljenega na namizju, ki naj bi kazal vreme. Na spletni strani od koder jemlje podatke sicer imajo vreme za moj kraj. Ampak včasih Widget kaže prav samo trenutno vreme in temperaturo, ne pa tudi vremenske napovedi. In še to le včasih. Po navadi je vse kar na 0 C.

    Pozna kdo kakšnega, ki je dober za našo državo?
    Jaz uporabljam CWP (Customizable weather plasmoid). Prikazuje napoved za teden naprej, temperaturo, veter.

    Podatke pobira iz www.acuweather.com.


    by
    TheR
  • TheR je dejal/-a:
    [quote=gregor3000]Imam enega vstavljenega na namizju, ki naj bi kazal vreme. Na spletni strani od koder jemlje podatke sicer imajo vreme za moj kraj. Ampak včasih Widget kaže prav samo trenutno vreme in temperaturo, ne pa tudi vremenske napovedi. In še to le včasih. Po navadi je vse kar na 0 C.

    Pozna kdo kakšnega, ki je dober za našo državo?
    Jaz uporabljam CWP (Customizable weather plasmoid). Prikazuje napoved za teden naprej, temperaturo, veter.

    Podatke pobira iz www.acuweather.com.


    by
    TheR[/quote]


    mene pa zanima kako ga najdeš na računalniku,sem ga inštaliral iz synaptica pa ga ni nikjer
  • Če imaš KDE, potem ga lahko dodaš na namizje kot widget/plasmoid, ("odkleni gradnike" in "dodaj gradnike") če imaš pa Gnome potem pa dvomim, da ga lahko uporabiš.
Za komentiranje se prijavite ali pa se vpišite.