Gnome-panel

Moja tamala sestrica mi je rekla da ji gnome-panel v Breeziju ne dela ve?á (oziroma se ne zloada pr štartu gnoma). V ostalih accountih k so na računalniku pa to deluje uredu. A se komu sanja katere nastavitve bi blo treba pobrisat , da bi gnome pannel delal nazaj ? Ker v nasprotnem primeru bi mogu zbrisat cel account to pa ni glih fajn ......

Komentarji

  • christooss Član Ubuntu.si
    jst bi ciljal na

    rm -rf .gnome*
  • christooss Član Ubuntu.si
    pa še lahko probaš

    killall gnome-panel

    pol pa še probaš da odstraniš .metacity
  • Hmm če zbrišem vse nastavitve od gnoma to pomeni da bodo šle vse nastavitve po gobe verjetno. No ji bom reku nej zbriše tist direktorij. No sm mislu da v kerih fajlih se nahajajo nastavitve od gnome panela. Sej te datoteke se na novo uspostavijo potem ko zaženeš gnome ne ?
  • mater ej ...nič ne pomaga ...in samo njej od vseh userjev ne dela Gnome .....ma še kdo kako idejo ? zdej je čisto jezna tamla name ....k se je tko matrala da je vse ikonce si lepo postavla pa bacground zrihtala :)

    LP
  • bl4z Član Ubuntu.si
    pozicije ikonic so v $home/nautilus/metafiles/file:/home/username/Desktop.xml
    namesto / so kode .. ampak se bos zansu

    drgac pa bi jaz vse te conf datoteke nemam posenl .. nato na originalnem mestu zbrisu in potem snemu nazaj en po en direktorij
Za komentiranje se prijavite ali pa se vpišite.