certifikat ni veljaven

2

Komentarji

  • Sam res :D
  • @sasa: A si spregledala sporočila pred tvojim? :P
  • sasa Član Ubuntu.si
  • Predvolilni boj pa to ;)
  • sasa Član Ubuntu.si
    ma to ni bil 'boj' :)
  • christooss Član Ubuntu.si
    Jst sem rešil tako, da sem šel v ~/.mozilla/firefox/imeprofila.default in naredil
    mv cert8.db cert8.db_bak
    Sicer nevem koliko časa bo delovalo ampak zdej vsaj lahko napišem tole :)
  • Meni ponavadi deluje, če ponovno zaženem brskalnik. Se mi je pa napaka pojavila tudi v Windows na Internet Explorerju.
  • Ankete je konec in rezultati so zgovorni. Pritisnite malo na hosting, ker je morda težava na njihovi strani.
  • Sej so zgovorni..noben se ne pritožuje ..christooss pa je rešil problem :>
  • sasa Član Ubuntu.si
    točno...če noben nič ne reče, je kul :P
  • Meni se je danes napaka pojavila večkrat. Misliš, da z veseljem zapiram in odpiram brskalnik? Je lažje odstraniti bookmark ... :P
  • Bom js dal to anketo na družabna omrežja..pa da vidmo rezultat :)
    Ker js sem jo komaj zdej vidu :D
  • CrazyLemon: To je problem ja, ko moraš sam videt, da kej ukrepaš :P
  • Men se še nikoli ni pojavla ta težava. Vedno dela brez problema. Uporabljam pa Firefox. Pa odprem ubuntu.si vsaj 1x na dan.
  • Worksforme ni pravi odziv v tem primeru ... več kot petina sodelujočih ljudi ima težave s potrdilom.
  • Ja..ampak kakšne težave? :D
    a jim nonstop teži? al se jim pokaže vsake X časa v X browserju da certifikat pripada drugi domeni? :)

    Torej glede na statistiko obiska (analytics) ni zaznat upada obiska :)
  • Ker stran kliknem večkrat na dan, praktično vsak dan vidim opozorilo. Danes sem namestil popolnoma svež sistem, odprem Konqueror, vtipkam Ubuntu.si in ... famozna napaka.
  • Čudno. Tudi jaz mam 11.10 gor na novo ene 14 dni. Nisem imel ne prej ne zdej težav. Pa odprem vsaj 1x na dan stran. Danes že 3x, pa nobenih težav. Ne rečem da nekateri nimajo težav. Jaz jih pač nimam.
  • A ni prav "Ali imate težave z digitalnim potrdilom UBUNTU.SI?" ;)
  • andrejZ Član Ubuntu.si
    @CrazyLemon: Ni upada obiska, samo morda bi pa morali zaznati povečanje obiska glede na to, da je uporabnikov Ubuntuja vsak dan več ? ;).

    @mat3j: res je :)
Za komentiranje se prijavite ali pa se vpišite.