certifikat ni veljaven

13»

Komentarji

  • Mene bolj zanima, če je to res vprašanje ankete, ki sem ga ustvaril jaz ali je tam pisalo kaj drugega pa si CrazyLemon kaj spreminjal? :P
  • Ja...jaz sem dodal UBUNTU.SI ker AndrejM je postavil splošno vprašanje če ima kdo težave z digitalnim podpisom..zato je pa dobu "četrtino glasov" ;)

    P.s. AndrejZ kako veš da je ubuntu uporabnikov vedno več? Mogoče je čas da pošlješ mail arnesu da se prepričamo a je to res ;)
  • andrejZ Član Ubuntu.si
    Vem, vem.. Moram še do konca zanalizirat podatke, predvsem moram dobit še IP-je, če se da, da se vidi koliko od teh ljudi se res iz SLO povezuje ampak pričakuj novico kmalu.
  • Preden jo napišeš mi prosim sporoči, da naredimo par grafov tudi za ubuntu.si :)
  • Zadeva se je čudežno rešila sama od sebe, saj od novega leta do danes še nisem dobil opozorila.
  • V cca. zadnjih dveh tednih se mi je dvakrat pojavila napaka v Firefox-u, 10.0.2
  • Danes mi je FF javil: "Ta povezava je nepreverjena" in me ne spusti več not.
    Moral sem uporabit Opero. :rolleyes:
  • Še nikoli nikdar se mi ni zgodil da bi mi s kakršnim koli certifikatom težil na ubuntu.si

    Sploh nisem vedel da obstaja. Hh
  • Problem je v tem, da je napako nemogoče poustvariti. Enim se pojavlja, drugim sploh ne. Recimo meni se je pojavljalo, zdaj pa nič več.
  • image

    https://www.ssllabs.com/ssltest/analyze.html?d=ubuntu.si

    Warning! Invalid X.509 Certificate
    This website is responding with an invalid X.509 certificate. The specific problem(s) with the certificate are:

    IncorrectHost
    . By default, most web browsers will not display content from sites with invalid certificates. Users may have trouble accessing this website and using SPDY.


    Kdor ima torej vključeno podporo za SPDY v brskalniku ne mora dostopat do strani.
Za komentiranje se prijavite ali pa se vpišite.