Tečaj

Živijo.

Zanima me, če kje v Sloveniji kdo izvaja tečaje za uporabo Libre oziroma Open office na katerih na koncu izdajo certifikat, da si tečaj dejansko opravil.Če je nekomu to znano, bi ga prosil za informacije, ali pa kje bi jih lahko dobil.

Vnaprej hvala.
«1

Komentarji

  • Moje mnenje je NE.

    Zakaj? Če greš delat ECDL izpite.. se ne omenja nikjer da si delal tečaj za Libre/OpenOffice... ampak samo to da si usposobljen za delo z besedili/preglednicami/etc. in večina slovenskih podjetij še vedno dela na MS Office.. tako da tega ne boš najdu :)

    Sploh pa...zakaj sploh to rabiš? :)
  • sasa Član Ubuntu.si
    @Berny28: bi želel pod nujno certifikat ali bi bil zadovoljen samo s tečajem?
  • Zanima me bolj za pridobitev certifikata, da lahko tudi ti kasneje predavaš.
  • Pol najboljše da greš naredit kak ECDL izpit... ampak kak napredni.. osnovni ti po moje ne bo kaj preveč pomagal pri iskanju službe :)
  • Hvala. In kje to opravljaš?
  • Kaj pa kakšen tečaj Linuxa?
    Se bo kje kaj dogajalo na temo?
    V MB so bila nekoč predavanja in svetovanja za uporabnike linuxa.
    Saj ni nujno, da predava profesor. Samo da je nekdo, ki je malo bolj vešč linuxa.
    Saj bi lahko pridobil še kakšna evropska sredstva za izobraževanje ljudskih množic.
    Kje je kakšen pogumen mladenič?
  • vprasanje ce bi bilo dovlj tecajnikov. sem pa o tem ze razmisljal. samo bi se moral kar precej se naucit :-)
  • Delavnic na to temo je več kot si mislimo, ni pa nekih rednih tečajev na istih mestih, ki bi počasi gradili na lastni prepoznavnosti. Stihija.
  • Urko je dejal/-a:
    Delavnic na to temo je več kot si mislimo, ni pa nekih rednih tečajev na istih mestih, ki bi počasi gradili na lastni prepoznavnosti. Stihija.
    Ali kdo ve za kakšen takšen tečaj v bližini Maribora, Slovenske Bistrice, Ptuja...
    Prispevam nekaj goldinarjev za inštruktorja!
  • ja potem se pa kar dobro skrivajo... :P
  • gregor3000 je dejal/-a:
    vprasanje ce bi bilo dovlj tecajnikov. sem pa o tem ze razmisljal. samo bi se moral kar precej se naucit :-)
    Kaj če bi poizkusil samo s tem znanjem, ki ga že imaš?
    Sigurno veliko več, kot mi, ki NIČ!
  • taki z nekaj znanja so ravno najbolj nevarni ;)

    zadnjič sem bil v /home/user/ in sem pričakoval da je stvar enako kot v dos - torej da grem v en direktorij nižje in sem napisal cd /.ssh potem se pa čudil zakaj mi ne upošteva sprememb lastnika mape. seveda mi ni, ker je ukaz spremenil na mapo na root /

    še dobro, da nisem napisal rm /ssh ali kaj podobnega... to bi šele bil hudič...
  • Miran, kakšne teme bi te pa zanimale?
  • Urko je dejal/-a:
    Miran, kakšne teme bi te pa zanimale?
    Urejanje particij na disku. Združevanje particij.
    Razumevanje in sestavo map s programi in nastavitvami.
    Prenašanje datotek, ter nastavitev dovoljenj za datoteke.
    Delo s terminalom.
    Skratka vsakega po malem, za boljše razumevanje delovanja linux-a.
  • Hmm, ja, takih pa že nekaj časa nisem zasledil.

    Škoda, da tisti hangout o delu s terminalom ni bil posnet.
  • MiranR;42081" je dejal/-a:
    Kaj pa kakšen tečaj Linuxa?
    Se bo kje kaj dogajalo na temo?
    V MB so bila nekoč predavanja in svetovanja za uporabnike linuxa.
    Saj ni nujno, da predava profesor. Samo da je nekdo, ki je malo bolj vešč linuxa.
    Saj bi lahko pridobil še kakšna evropska sredstva za izobraževanje ljudskih množic.
    Kje je kakšen pogumen mladenič?
    https://www.edx.org/course/linuxfoundationx/linuxfoundationx-lfs101x-2-introduction-5386
  • Leto je naokrog, moje znanje linuxa je še vedno na amaterski ravni. Še vedno iščem, če bi kdo kaj o linuxu spregovoril na štajerskem koncu.
    Hvala slitkx-u za link za navodila. Malo je problem, ker si z angleščino vedno nisva na ti.
  • Škoda ker ne slediš našim družbenim omrežjem, ker smo posredovali eno povezavo za prijavo na brezplačen tečaj linuxa. Spletni tečaj. Mogoče je še čas, poskusi se prijavit na http://minutazaznanje.housing.si/linux-redhat
  • "Našim družbenim omrežjem" ?
Za komentiranje se prijavite ali pa se vpišite.