[rešeno] Namestitev Lubunta se ne nadaljuje

Po deinštalaciji Ubunta in poizkusu namestitve Lubuntu, se noče namestiti Lubuntu. Dejansko se nameščanje iz DVD zgodi samo do stopnje vnašanja KDO STE, ko vnesem VAŠE IME in označim SAMODEJNA PRIJAVA, nimam možnosti klika NADALJUJE, lahko samo grem nazaj??? Kaj se dogaja in zakaj ne??? Kako bi še lahko nadaljeval namestitev sistema, v čem je trik???

Komentarji

  • Dej naredi sliko tega zaslona pa jo naloži na shrani.si pa prilepi povezavo v to temo.
  • CrazyLemon je dejal/-a:
    Dej naredi sliko tega zaslona pa jo naloži na shrani.si pa prilepi povezavo v to temo.
    Hvala, sem rešil zadev. Naprej se ni nadaljevala inštalacija, ker nisem imel informacij, da moraš polek Imena PC, NUJNO dodati še geslo. Ko je vnešeno geslo, ki mora biti najmajn 8 znakov, se nemoteno nadaljuje inštalacija do konca.  Žel je veliko nejasnosti in neznank okoli nalaganja tega sistema (LINUX) na pc. PROBLEM JE TUDI, DA SEM ŠEL NALOŽITI STREŽNIK ZA RADIO, ki pa sem ob vnašanju ukazov v Terminal naredil napako in sem želel izbrisati v ETC Icecast2 mapo ali kako izbrisati, narediti deinštalacijo je zadeva neizvedljiva na noben način. Niti preko ukazov v Terminalu, ker je  vse nedovoljeno???!!! A mi znate kako pomagati, lepo prosim, ker nujno rabim na ta sistem postaviti strežnik in verjetno tudi sam radio. Torej bi uporabil  v celoti ta Lubunt 16.04 za potrebe radia, ker ne potrebujemo kaj več za samo oddajanje. Ostale kište so delovne in  so na Windowsih. Potrebujemo pa za sam radio zanesljiv in 100% stabilen in zanesljiv sistem, ki se ne bo rušil kadar se mu bo zmislilo. Lepo naprošam za pomoč še okoli tega in upam, da ne boste zamerili, če sem tule navedel še ta problem.
Za komentiranje se prijavite ali pa se vpišite.