Moj Striček Milan je prijavljen če ga odjavim se lahko jaz registiram? in prijavim se=

Pozdravljeni Ubuntu Slovenija mi pomagate lepo prosim sedaj je prijavljen moj striček Milan če ga odjavim se lahko jaz registriram in prijavim sebe? Hvala za odgovor Lp Simon

Komentarji

  • CrazyLemon Skrbnik
    uredil/-a 11. November, 2018
    Sej si že registriran. Če ne bi bil ne bi mogel napisati sporočila :)

    P.s. Preberi si pravila foruma  :)
  • Zdravo ne na foromu na računalniku hvala za odgovor Lp Simon
  • CrazyLemon je dejal/-a:
    Sej si že registriran. Če ne bi bil ne bi mogel napisati sporočila :)

    P.s. Preberi si pravila foruma  :)

  • Zdravo ne na foromu na mojem računalniku Ubuntu moj striček HE prijavljen če ga odjavim se jaz lahko Rigi strinjam in prijavim se?
  • Če nimaš ustvarjenega računa ne bo šlo, ča ga pa imaš pa kar. Kaj če vprašaš strica Milana? 
  • Mi skupaj sestaviš lepo prosim moj striček HE pozabil geslo kaj moram narediti resetiratu geslo
  • Milan je prijavljen in je pozabil geslo kaj naj naredim !
  • dragan75 je dejal/-a:
    Če nimaš ustvarjenega računa ne bo šlo, ča ga pa imaš pa kar. Kaj če vprašaš strica Milana? 

    Zdravo Dragan moj striček je skoz na mojem računalniku prijavljen če ga odjavim jaz lahko sebe registriram se?
    Hvala za odgovor
    Lp Simon 
     
    CrazyLemon je dejal/-a:
    Sej si že registriran. Če ne bi bil ne bi mogel napisati sporočila :)

    P.s. Preberi si pravila foruma  :)

  • Zdravo  moj striček je skoz na mojem računalniku prijavljen če ga odjavim jaz lahko sebe registriram se?
    Hvala za odgovor
    Lp Simon
  • Če je to tvoj računalnik, bi najbrž moral imeti svoj račun. Če poznaš uporabniško ime in geslo, potem se lahko lahko odjaviš s stričevega računa in prijaviš s svojim. Če poznaš administratorsko geslo, pa lahko tudi stricu določiš novo geslo, da se bo naslednjič lahko prijavil ;-)
  • dragan75 to pomeni če kliknem Odjavi se kaj se zgodi? kakšen možnosti bom pa imel? se bom lahko registriral in dal geslo oz novo Hvala za odgovor Lp Simon

  • dragan75 nimam še svojega računa kaj pa treba narediti ? Hvala za odgovor Lp Simon 
  • jaz še nimam računa kaj moram narediti ? mi pomagate lepo prosim Hvala za odgovor Lp Simon
  • Simon je bela cesta. Kako nimaš svojega računa? Iz katerega računa pa pišeš če ne iz svojega? Iz mojega že ne, Draganovega tudi ne.
  • na mojem raculaniku mislim ne na foromu 
  • dragan75 je dejal/-a:
    Če je to tvoj računalnik, bi najbrž moral imeti svoj račun. Če poznaš uporabniško ime in geslo, potem se lahko lahko odjaviš s stričevega računa in prijaviš s svojim. Če poznaš administratorsko geslo, pa lahko tudi stricu določiš novo geslo, da se bo naslednjič lahko prijavil ;-)
    Ti je že dragan zdavnaj odgovoril... enako sem ti tudi jaz pravkar na facebooku odgovoril.
    https://www.ubuntu.si/vodnik/16.04/user-add.html

    Brez administratorskega gesla ne moreš dodati novega uporabnika oziroma zamenjati gesla tvojemu stricu.
  • to pomeni kaj lahko naredim ? 
  • Zdravo  jaz imam motnjo v duševnem razvoju imam avtizem me razumete? meni pa ne dela blueetoth na lubuntu 16.04 in ne teamviemer je kdo iz Murske Sobote ali okolice ali iz odaljena kraja da bi prišel k mien domov najnovejši sitem dati gor in da bi bil jaz adminstrator? lepo prosim zelo bom vam hvaležen iz  <3Lp Simon
Za komentiranje se prijavite ali pa se vpišite.