Art - vaši desktopi ;)

24

Komentarji

  • chimera Član
    uredil/-a 26. January, 2006
    fino, bom dodal svoj blog
  • bl4z Član Ubuntu.si
    myha .. to travo jaz ze neki casa iscem .. a mas kaksen url, kje bi to dobu
  • christooss Član Ubuntu.si
    Pa lih jst sm to hotu vprašat :P
  • myha Član
    uredil/-a 23. February, 2006
    Hehe, jst sm se tud kr namatru da sm jo dobu, sm jo vidu na gnome 2.14 preview in mi je bla blazno vsec....
    Lahko ti jo poslem, pm me!

    EDIT: Evo link...
    http://mirrors.ibiblio.org/pub/mirrors/gnome/teams/art.gnome.org/backgrounds/Other-GreenMeadow.jpg
  • bl4z Član Ubuntu.si
    sem nasu .. na konzoli od tvojega screena pise .. skoda da je tako mala ... rabim vecjo .. oz. ce je raztegnem pa se nit tko lepa kt 1:1
  • Od kod tako dobri desktopi, saj veste, da sem še čist sveža v linuxih, a ne da?
    :D
  • Screamboy Član Ubuntu.si
    mal googlanja in nadarjenosti za lepoto pa mas enako kot mi
  • napsy Član Ubuntu.si
    image
  • sunsgirl Član
    uredil/-a 7. April, 2006
    Evo sem našla en super desktop in ga bom delila z vami...Upam, da mi ga bo supelo dodat :)
    image
  • Screamboy Član Ubuntu.si
    hm kak desktop to ?
  • ponosen xfce uporabnik (ceprav obcasno presalta na gnome)
    image
  • evo še moje.

    image
  • Evo sm mal sprobu eno hudo ubuntu temo.... :)
    image
  • myha a maš xgl? BTW čist en bedn vprašanje. A je možno met transparentnost brez xglja? Tko da ti 3D pospeševanje še vedno dela, nočem pa vseh tistih okraskov - samo transparentnost. Pa ne mislim tisto bedno softwaresko transparentnost ampak hardwaresko?
  • Ja, u bistvu mam AIGLX... Mi v GLX nikakor ne dela 3D pospesevanje... Jebi ga, mam i915... :)
    Drugace pa so performance popolnoma enake kot brez GLXa, v glxgears nimam nobene upocasnitve tako da dela bp. Ne vem, zakaj folk misli, da te tole zjebe ker dela super...
    Drugac pa samo transparentnost lahko imas, samo se ne spomnem vec kako se nastima... Moras pa rocno za vsako okno vpisat transparentnost, medtem ko pri GLXu to preprosto naredis z alt+scroll.
  • Kako se vklopi AIGLX? BTW če imaš XGL ne moreš igrat iger in podobno ker ti ne dela 3D pospeševanje, za AIGLX pa ne vem.
  • myha Član
    uredil/-a 4. July, 2006
    Ni res, da ti 3D pospesevanje ne dela, vsaj kolikor jaz vem dela... Sm videl ze poste s screenshoti kako quake3 areno furajo s transparence ipd, tako da mora delati...
    Za AIGLX pa si preberi tale topic, jst sm si v 5 min popedenu vse... :)
    http://www.ubuntuforums.org/showthread.php?t=145068
    Ce ti pa kaj slucajno ne dela ali kaj podobnega pa komot prevekslas na metacity z ikono v trayu....

    EDIT: Prou mas, ne dela....Zalaufat jih moras v separate X-ih, najbrz so v unih screenih laufal v nested oknu... Samo 3D pospesevanje pa dela...

    Pa se AIGLX razlaga:
    AIGLX is a project that aims to enable GL-accelerated effects on a standard desktop. We have a lightly modified X server (that includes a couple of extensions), an updated Mesa package that adds some new protocol support and a version of metacity with a composite manager. The end result is that you can use GL effects on your desktop with very few changes, the ability to turn it on and off at will, and you don't have to replace your X server in the process.
Za komentiranje se prijavite ali pa se vpišite.