Edgy

Neverjetno

Neverjetno

Neverjetno

Danes sem inštaliral beto. UUUUUUUAAAAAAAAAAAAAA

TO je pa preprosto hudo. Sistem se naloži v 20 sec. Prej se je nalagal 1min. To je to Logina potem pa isto tud skoči ven

Predlagam vsem uporabnikom, da si namestijo novo verzijo. Ker to pa šopa. Mislim, da se končno kaže pravilnost agresivnega razvoje ene distribucije.

Ne se jebat. Res zakon.
«1

Komentarji

  • He he, hudo da si tko navdušen :)...tud sam sem že mislil ene parkrat updatat pa bom rajši počakal na stable version.
  • Jaz ga uporabljam od Knot 3 dalje in tudi moram reči, da sem totalno navdušen. Hitrost, Firefox 2, Gaim 2 in GNOME 2.16 so samo nekatere izmed dobrot. Mene je najbolj razveselilo, da tudi na prenosniku dela brez problema. :)
  • ... pa apt-get rokuje tudi z dependencies in omogoča možnost, da se jih odstrani ob odstranitvi paketa.
  • christooss Član Ubuntu.si
    A res? Dj mal povej več :)

    No zmotil sem se ni upstart kriv za hiter zagon. Ampak to da se gdm prej začene kot pa prej. Prej se je nazadnje.
  • Če uporabiš apt-get autoremove ime-paketa, ti odstrani tudi dependencies. Mogoče si že opazil, da ko odstraniš paket z apt-get remove ime-paketa, ti najprej javi (npr. za poedit):

    The following packages were automatically installed and are no longer required:
    libwxgtk2.6-0 libwxbase2.6-0 poedit
    Use 'apt-get autoremove' to remove them.

    Lahko pa napišeš apt-get autoremove poedit in ti bo samodejno (po potrditvi) odstranilo tudi naštete odvisnosti.
  • Screamboy Član Ubuntu.si
    clean install ali upgrade kaj priporočate
    ?


    cd image:

    http://cdimage.ubuntu.com/daily-live/current/

    mogoče das kak screenshot da vidm če se kaj spremenilo
  • Men pa se masina sploh ne zazene vec po tem installu
  • christooss Član Ubuntu.si
    Scream: Jst sm beto inštaliru
  • Nah ko je že tema, ali gre nadgradit ?

    Iz 6.06 na 6.10 ?

    Brez ponovne inštalacije seveda ...

    kako?
  • Screamboy Član Ubuntu.si
    da se ja sam meni sclean install nedeluje noce sploh it za install nek busy box mi ven vre

    hm sma mal da poskusim oz pregledam upgrade pa potem javim kako gre
  • christooss Član Ubuntu.si
    Hexer baje se da. Samo to bi blo pa počakat stable. Glede na to da so spremenil zagonski stuff. Upajmo da bo delal. Nemorem potrdit ker jst sm šel clean delat ker sem mel cca 100MB placa na root particji
  • Screamboy Član Ubuntu.si
    jaz ravno delam na tem bomo videli kaj bo
  • christooss Član Ubuntu.si
    Pozabil sem napisat še nekaj stvari

    tipkovnica končno dela tako kot jo naštimaš

    In kaj je še neverjetno. ko predvajam glasbo dela zvok v flashu. Ja v FLASHU.
  • Screamboy Član Ubuntu.si
    nice tud men deluje vse kot treba
  • napsy Član Ubuntu.si
    hm men se edgy zboota do gdm-ja v ~ 48 s. Glede na prej ne čutim velike razlike.
    Res pa da sm zupgrejdal iz dapper-ja in ni sveža inštalacija.
  • jast osebno ne priporocam upgrada.....vsaj iz mojih izkusenj....zal so mi vsi 3 upgrejdi koncali slabo in sem mogu dat clean install
    le moje mnenje :P
  • Screamboy Član Ubuntu.si
    ja sam nekaterim pa nedeluje clean install ker se install cd ni dober
  • Sem vesel, da se stvari izboljšujejo. Sam pa bom raje počakal na stabilno verzijo.

    Kar se pa tiče inštalacije - edgy-ja bom namestil na čisto (ker imam zdaj ene probleme z zagonom...) da bo spet vse v redu.

    @christoos...muzka v flashu ti do zdaj ni delala? Meni je. Razen, če maš kaj drugega v mislih...
  • christooss Član Ubuntu.si
    Ni mi delala če sem mel en drug program ki je rabil zvok. npr xmms. Skupaj nikoli ni delalo sem mogel ugasnit xmms in firefox potem pa zagnat firefox da mi je delal zvok. Če sem prižgal xmms zvok do konca firefox seje ni delal v flashu

    Trenutno mam u bistvu probleme samo z webembeded filmčki
  • Hm povejte mi neki ..je kaka varjanta, da bi imel na istem compu Edgy in Dapper za testiranje al je to samo moja utopična želja....
Za komentiranje se prijavite ali pa se vpišite.