[rešeno] Brasero ne deluje

Zapeku sem že več CDjev z Brasero, zdaj pa se mi ustavi pri "Ustvarjanje nadzorne vsote za datoteke odtisov", to ustvarjanje se vleče v nedogled ne glede na na vrsto datoteke. Kaj mi je storiti?

lp, pa dobro jutro :)

Komentarji

  • Lahko probaš K3B ..če ti dela
    (žal sam ne uporabljam brasera in ti ne morem pomagati pri tem)

    lp..pa dobro jutro tudi tebi
  • Hvala za K3B, deluje, pa še hitrejši se mi zdi, sm prou kontent :)
  • Tudi sam imam probleme s tem programom. Postopek naj bi bil normalno izveden, večinoma delam glasbene CD-je (kopiram MP3 datoteke) in se mi dogaja, ko CD predvajam da se naprimer ena glasbena datoteka ne predvaja, ali se na sredini ustavi, in ne nadaljuje več s predvajanjem s CD-ja (naprimer v avtoradiu). Preveril sem že z drugim računalnikom in s glasbo ni nič narobe. Kateri program pa uporabljate vi za zapisovanje datotek?
  • sasa Član Ubuntu.si
    poskusi, če je isto s K3B. sama imam brasero in zaenkrat nobenih težav :)
  • Če so mediji stari, potem tu tiči težava, morda je pa kriv tudi pekač. Vsekakor preizkusi še k3B.
  • Najprej ... lep pozdrav vsem, sem nov na forumu.


    Ja, tudi meni Brasero (in K3b) delata težave. Moj problem pa je v tem, da nobeden od programov noče dopisovati multisession DVD-jev. Zapeče jih že, ampak potem pa konec. Dodatno je še to, da mi po peki z Braserom noče niti prebrat podatkov ko na novo dam medij v računalnik. S K3b vsaj tega problema nimam. Problem je splošen (v 10.04 in 10.10), saj ima veliko število uporabnikov podobne težave (berem po raznih forumih).

    OK, problem sem si rešil z Wine in programom DeepBurner, ampak super bi bilo da bi uporabil native linux aplikacijo.
    Pozabil sem povedat ... uporabljam Ubuntu 10.10 (32)
Za komentiranje se prijavite ali pa se vpišite.