[rešeno] tiskalnik hp photosmart all-in-one B010 series dela bolj čudno

strauski Član
uredil/-a 22. December, 2010 v Težave s strojno opremo
na novo sem moral zamenjati tiskalnik,ker je star hp crknil in ta zdaj vreden 90 eur ne printa kot bi trebalo na uradni strani sem pobral -hplip-3.10.9.run in v synapticu je samo verzija 3.10.6 ,to ki jo priporočajo pa ne znam namestiti
tiskalnik mi vsako sliko natisne 2 cm ožje v širino in višino in karkoli storim je isto to me precej moti ker moram vsako sliko posebej nastavljat na original mero pa čeprav program kaže pravilno
ali mi lahko kdo pomaga to odpravit ,ker ne vem kaj storiti

lp

Komentarji

  • Probaj tole je google najdu tako jaz rešujem, če še nisi med tem časom. http://ubuntuforums.org/showthread.php?t=1645102 ;)

  • HPLIP 3.10.6 Release

    Significant Changes: ---------------------------- New protocol support(LEDM) for device status over Network and USB. Added Support for the Following New Printers: --------------------------------------------------------------- - HP Photosmart All-in-one Printer - b010 - HP Photosmart Wireless All-in-one Printer - b110 - HP Deskjet 1050 j410 All-in-one Printer - HP LaserJet Professional...
    Pravijo da je v 3.10.6 podpora za ta tvoj HP

    Vir: http://sourceforge.net/projects/hplip/develop
  • Vrjetno imas napacno nastavljen format papirja na katerega bos printal. A si se probaval kaj poigrati z nastavitvami od printerja?
  • kubanc je dejal/-a:
    Vrjetno imas napacno nastavljen format papirja na katerega bos printal. A si se probaval kaj poigrati z nastavitvami od printerja?
    imel sem resne težave z računalnikom ,kar naenkrat nisem mogev v sam ubuntu imel sem dva gruba in delal ni nobeden
    pomoč mi je ponudil dober prijatelj vendar sva morala disk ponovno formatirati in je zdaj tudi z tiskalnikom vse v redu
    kaj je bilo krivo niti bog ne ve zakaj ampak toliko da se ve da je zadeva kot je moj tiskalnik v redu in z mojim opravičilom za težave in vsem hvala na pomoči ki ste mi jo namenili
    lp
Za komentiranje se prijavite ali pa se vpišite.