[rešeno] Video na Youtube ugasne

Pozdravljeni.

Med iskanjem nisem našel nobene teme s točno tem problemom.

Sem nov uporabnik ubuntuja 10.10, 64 bitna verzija in imam kot kaže problem s flash playerjem. Torej, kot že v naslovu piše,
mi med brskanjem po več straneh ugasne video na youtube. To se večinoma dogaja samo kadar imam odprtih več zavihkov, če pa gledam
le video, potem dela normalno. Trenutno uporabljam brskalnik Chromium, je pa isto tudi v Mozilli. Dodajam sliko, ker bolj natančno ne znam razložiti.

image

Upam, da mi lahko kdo razloži, kako tole porihtat. :D

Lp

Komentarji

  • CrazyLemon Skrbnik
    uredil/-a 23. December, 2010
    Zanimiv problem ni kaj..
    kaj pravi about:plugins ..katero različico flasha maš ..kr skopiraj vse kar piše 'flash' pa je :)

    Zanimivo je pa predvsem to da ti flash ne 'crasha' ker bi ti se pokazal ':-(' ali nekaj podobnega :)


    Lahk pa probaš 32bitni flash ! - zahvali se mihip za idejo :D
  • Tudi pr meni je tako, samo me ne moti: če preklaplam zavihke in pustim flash laufat v zavihku ki ni viden, po nekem času (minuta?!) vse sivo :)
  • Triflux Član
    uredil/-a 23. December, 2010
    Različica: 10.1.102.65ubuntu0.10.10.1 (flashplugin-installer). Je to? Adobe je drugače. Res pa je čudno, da ob crashu ne pokaže nič.
  • Sem dobro pogooglal in zadevo rešil. Zaenkrat deluje normalno. :)
  • Triflux je dejal/-a:
    Sem dobro pogooglal in zadevo rešil. Zaenkrat deluje normalno. :)
    A lahko napises resitev, ker jaz imam podobne tezave?
  • Probaj s shockwave flashom.
  • Zadnjič si dejal da imaš nameščen Adobe flash (aka shockwave flash) zdj pa je to tvoja rešitev? :)
  • image

    Tole je moja rešitev. Sprobal vse živo in v tej kombinaciji dela normalno. Je pa res, da moram zdaj vsakič kliknit play, kadar gledam posnetke ali karkoli v zvezi s flashom.
  • Triflux Član
    uredil/-a 1. January, 2011
    Iz ubuntuja, prestopil nazaj na win XP. Se pravi iz win7 na ubuntu in iz ubuntuja na XP... Ker pa brez linuxa ne gre (oz. bi ga rad še naprej uporabljal) zaenkrat poleg XPja uporabljam slax. Ko prebiram marsikaj za nazaj, vidim da se bo treba v prihajajočem letu naučiti še marsikaj :D. Rodil se noben ni pameten, učim se hitro, linux mi je všeč, tako da se bomo že navadili počasi.

    Drugače pa želim vsem forumašem uspešno leto 2011... :)
Za komentiranje se prijavite ali pa se vpišite.