[rešeno] Samsung galaxy 5 nadgradnja na Ubuntuju?

Glejte zanima me če kdo uporablja android ( od ubuntu uporabnikov ) in ve kako nadgraditi android in 2.1 v 2.2 na ubuntu,kubuntu.....vse eno
Upam da imate kakšne iskušnje

aja pa še
Uporabljam: samsung galaxy 5 ( android 2.1 )

Komentarji

  • Nisi napisal a to želiš uradno ali neuradno nadgradnjo..ker se gre za galaxy 5 predvidevam da misliš neuradno?
    Vse se dela z 'adb' ter 'fastboot' dokler ne dobiš root..k dobiš root potem naložiš custom recovery in se vse dela iz tega recoverya (k je na telefonu)
    Torej ..kar se tiče neuradne nadgradnje je postopek čist isti k na windowsu - ukazi so več ali manj enaki.
  • dej a mi prosem pošlješ kkšna navodila
  • Kakšna navodila sploh iščeš, ker še vedno nisi povedal a čakaš uradno nadgradnjo ali hočeš kak neuradni ROM dat gor?
  • kar neuradno če je pa uradna pa še bol ampak mi je vssen
  • Uradni updati potekajo SAMO prek Kiesa/Samsung Studio PC (al kaj je že) kar dvomim da deluje na Ubuntuju!
    Al pa OTA updejti.
  • kako pa jih potem naložim na ubuntuju
  • Jah sj sm ti povedal..če URADNI programi ne delujejo pol ne bo šlo..lahk pa probaš uradna programa prek Wine zagnat..če je uradni 2.2 za Samsung galaxy 5 zunaj pa lahk tudi na RAM2 v LJ neseš pa ti oni brezplačno nadgradijo.
  • Kako misliš v Lj?????
  • Kaj kako mislim v Lj.. RAM2 ma firmo v Ljubljani in je uradni zastopnik za Samsung..in kok vidim na slo-android ŠE NI URADNE POSODOBITVE za Samsung Galaxy 5...tko da js res ne vem kaj bi ti rad
  • no sej je vredu
    ampak koko a pol prideš ke na ram2 in
  • Cube Član Ubuntu.si
    http://www.ram2.si/index.php tukaj dobis vsa potrebna navodila, kako do ram2.
    kot je ze povedal crazy pojdi v lj, v ram2 poslovalnico in zaprosi za posodobitev.

    in thats it.
Za komentiranje se prijavite ali pa se vpišite.