KTorrent neha sejat ko je datoteka prenešena

MAXtor Član
uredil/-a 1. September, 2011 v Programi
Med prenašanjem normalno uploada, ko pa se nekaj prenese 100%, pa to potem neha seedat.
Pridem po 4 dneh na Partis, in vidim da je moj ratio čisto uničen in da sem dobil opozorilo :mad:

Pri "keep seeding after download is finished" imam kljukico, tako da to ne bo problem.
Sem brskal po internetu in ugotovil da ima več ljudi isti problem, ampak na koncu ni noben ugotovil kaj je narobe.

Komentarji

  • Če ima več ljudi isti problem pol je jasno kaj je narobe...KTorrent sucks :)
    Si probal Transmission ?
  • deluge - meni deluje perfektno
  • Transmission mi ni preveč všeč ke je preveč enostaven.
    Sem instaliral Deluge.
    A mi lahko nekdo pove, kako z Deluge nadaljujem prenos ki sem ga začel s KTorrent
  • Dodaš torrent katerega si uporabljal ter mu dodeliš enako mesto..potem se bo sprožu "verification" oz. preverjanje če so podatki tapravi in potem se začne seedanje/prenos (če ni torrent dokončan)
  • Hvala.
    Zdaj pa imam problem z Deluge:(

    Dodam torrent, download dela, upload pa ne.
    image
  • uh, nehote sem našel bug programa za "Zajem zaslonske slike" :)
  • Odpri porte za Deluge.. pa dejmo reč da s partisa ter TPB pobiraš LEGALNO vsebino.. drugače bom bil prisiljen zapret to temo :)

    In če te bo še kaj zanimalo glede Deluge..odpri novo temo ker ta je za KTorrent
  • CrazyLemon je dejal/-a:
    Če ima več ljudi isti problem pol je jasno kaj je narobe...KTorrent sucks :)
    Si probal Transmission ?
    I smell flamebait :P

    @MAXtor: Preveri kolikšen je čas sejanja in največje delilno razmerje v nastavitvah.
  • Isto je sedaj z Deluge. 2 torrenta sta prenešena in nobenega noče seedat.
    Tako da ne vem kaj je, očitno je nekaj narobe z OS.

    image

    Ko kliknem Preveri vrata, čez par sekund dobim klicaj. Je mogoče tukaj problem?
    Glede na to, da imam povsod problem, verjetno nima smisla odpirat nove teme

    Računalnik je bil priklopljen na internet prek routerja, sedaj sem ga priklopil "direkt" vendar je isto.

    Je pa zanimivo, kako mi zmeraj govorite da naj odprem novo temo :) Ko prideš pa na kakšen drug forum, te pa napadejo in zmerjajo če v 1 dnevu odpreš 2 nove teme.
  • Če je klicaj očitno nisi upošteval tistega kar sm ti napisal že prej...odpri porte na routerju.. ker jih nisi odpru se drugi soležniki ne morejo povezat nate in jim ti nemoreš uploadat fajlov..

    To kar na drugem forumu govorijo nas..no po pravici povedano bol malo skrbi..mi imamo svoja pravila oni pa naj imajo svoja..če se njim meša jabolka pa banane tudi prav :)

    Torej..če imaš težave z Deluge -> nova tema..če bo v nadaljevanju govora o deluge pa bom prisiljen zapret to temo.

    Lp
Za komentiranje se prijavite ali pa se vpišite.