Deluge noče seedat

MAXtor Član
uredil/-a 3. September, 2011 v Programi
Med prenašanjem normalno uploada, ko pa se nekaj prenese 100%, pa to potem neha seedat.
Kako odprem porte na Deluge?
Router sem odklopil, tako da to ni problem zaradi routerja.
Hvala!:)

Komentarji

  • V Delugeu ni potrebno odpret portov..ker Deluge kot program nima firewalla..

    Torej sedaj si direkt na xdsl/kabl modem priklopljen in ta modem NI v router mode ampak je v bridge mode - torej moraš uporabit klicno povezavo na Ubuntuju da bi se povezal na internet?
    Če je tako..ali imaš vklopljen kak firestarter ali ufw na Ubuntuju?
  • Sedaj sem direktno povezan na T2 modem.
    Nobene klicne povezave ni treba uporabit.
    Ko sem kabel od routerja odklopil z mrežne in vklopil kabel od modema, mi je ubuntu sam prepoznal povezavo in avtomatsko naredil da dela.

    Firestarterja nimam, ufw je bil gor ob instalaciji
    image
  • Si probal po dodanem pravilu preverit stanje vrat v deluge-u? Če ne dela..probaj onemogočit ufw ter spet probat
  • pri meni je na določenih tor....ih isto stanje ( nula upload ),ampak to ne pomeni da ne dela upload ampak preprosto nobeden zadeve ne downloada
    za razmerje oz. upload mora biti datoteka kakšna hit zadeva
  • MAXtor Član
    uredil/-a 4. September, 2011
    CrazyLemon je dejal/-a:
    Si probal po dodanem pravilu preverit stanje vrat v deluge-u? Če ne dela..probaj onemogočit ufw ter spet probat
    Da. Tudi ufw sem zbrisal in je isto.
    Ampak ne vem zakaj je klicaj pri incoming ports, pri outgoing pa ne.
    A ne bi moral biti klicaj pri outgoing, če seedanje ne dela v redu?

    Sedaj sem dodal torrent ki ima 1 seederja in 60 leecherjev. Download je počasen, upload zelo dober.
    Me zanima kaj bo, ko bo 100% prenešen.
    Torrent prenašam legalno, saj je to film, za katerega imam originalni dvd:)
  • Dej probaj še tukaj vpisat port katerega deluge uporablja http://canyouseeme.org/ ter pritisneš check

    Ker če si onemogočil firewall na ubuntuju..ter če ni routerja vmes kateri bi delal probleme...potem ostane sam še ISP oz. js ne vem kaj bi še lahko povzročalo težave
  • A to vpišem tisti port kjer piše Aktivna vrataGDN______?
    Ker za tega mi napiše

    Error: I could not see your service on 89.212.223.85 on port (54852)
    Reason: Connection timed out
  • Nisi vpisal taprava vrata..če se prav spomnem si dal vrata od 6881 do 6891.. pa tudi ta range lahko zmanjšaš na ena sama vrata in ne 10..
    Si probal zamenjat porte? nekaj nad 10000 (za vsak slučaj)

    Drugač pa res nimam več idej..imaš dual boot? dela na drugem OS normalno? imaš še kak računalnik na mrežu..a dela tam normalno?
Za komentiranje se prijavite ali pa se vpišite.