[rešeno] vlc - zvok utihne pri pausi

uporabljam vlc za predvajanje avi mkv itd... ,ker je preprosto najlepša slika in zdaj imam naložen ubuntu 10.04 64bit in pri pausi mi zvok izgine
ali je kakšen nasvet

Komentarji

  • zazeni vlc v terminalu, in bos videl kaksno napako ti izpise ko pritisnes pavzo...
  • zdaj pa vlc več ne izklopi zvoka pri pauzi in ne vem zakaj, je zaenkrat v redu in ni pod razno ni delal dobro do zdaj tako da mi ni nič jasno zakaj je zdaj dobro ,če bo kaj pokazalo kasneje pa bom javil
  • evo prolepil iz terminala- spet zvok zgine



    http://pastebin.com/2gWqsrD4
  • na možnosti zvoka sem izklopil nvidia hdmi zvočno kartico in deluje zdaj notranja kartica
    VLC več ne izklopi zvoka ,je pa nastala še večja težava zdaj zvok ni usklajen z sliko in je zoprno za gledat
    probal sem več filmov in je skozi ista težava tako da ni kriv film ampak VLC .
    TOTEM je edini ki sploh deluje na mojem sistemu.
  • Probaj naslednje v VLC:
    Tools -> Preferences -> Audio -> Output module
    Spremeni vrednost na "ALSA audio output".

    Si sprobal Gnome-mplayer, Smplayer, Umplayer predvajalnike? Meni se zdi slika najslabša ravno v VLC.

    Lp,
    Grega
  • vrednost sem spremenu na alsa in samo glasno šumi in probal vse druge vrednosti pa zvok ni sinhroniziran s sliko

    Gnome -mplayer se tudi prižge ne,kamoli da bi kaj gledal
    smplayer ima sliko kot se šika vendar se vsi filmi zatikajo in je moteče
    Umplayer pa sploh v sinaptycu ne obstaja
    probal sem v bistvu še druge in so zelo slabi oz.večina se jih sploh ne odpre

    vlc je deloval vedno dobro ,zakaj zdaj ne pa mi ni jasno
  • RogergR Član
    uredil/-a 19. September, 2011
    strauski, a si mogoče kaj spreminjal načine vnosa s tipkovnico in miško?

    lp
  • To vprašanje pa glih ne razumem,karkoli delam na PC je z tipkovnico in miško
    Rogergr je dejal/-a:
    strauski, a si mogoče kaj spreminjal načine vnosa s tipkovnico in miško?

    lp
  • A si mogoče spreminjal Sistem-Možnosti-Način vnosa s tipkovnico oziroma vlc-orodja-lastnosti-hitre tipke?
    Kot je zgoraj napisal R33D3M33R (Rdeče morje), posodobi vlc, ali pa si ga na novo inštaliraj, lp
  • nisem spreminjal ničesar na - vlc-orodja-lastnosti-hitre tipke
    na novo inštaliral sem pa že večkrat

    Rogergr je dejal/-a:
    A si mogoče spreminjal Sistem-Možnosti-Način vnosa s tipkovnico oziroma vlc-orodja-lastnosti-hitre tipke?
    Kot je zgoraj napisal R33D3M33R (Rdeče morje), posodobi vlc, ali pa si ga na novo inštaliraj, lp
  • Zdaj mam pa jaz en problem. Pri nekaterih datotekah (pri teh je zvok MPEG 1 Audio, Layer 3 (MP3)) mi zvok na vlc utihne, če se premaknem naprej ali nazaj po dolžini predvajanja. Isti fajli delajo na predvajalniku posnetkov popolnoma normalno. Hvala, lp
  • naložil nazaj ubuntu 10.10 in dela VLC kot se šika
Za komentiranje se prijavite ali pa se vpišite.