POMANjKLJIV LibreOffice

Libreoffice, ki je nameščen v 11.04, je pravzaprav identiöen predhodnemu openofficu, saj nima vstavljenih jezikovnih paketov samo vse angleščine in slovenščina!!!). V windowsu je za to poskrbljeno. No, jaz sem si prensel različico Libreoffica 3.3.4; toda zapakiran je v datoteki tar, ki je programsko središče ne odpre Kako rešiti težavo? Vnaprej hvala in lp!

Komentarji

  • Torej kaj je zdej problem ? To da nimaš jezikovnih paketov? (nisi niti napisal katere pakete želiš)
    al to da ne znaš odpret .tar.gz ?

    na kratko PREBERI, PREDEN ODPREŠ NOVO TEMO!
  • oboje; kljukice so samo za vse angleščine in slovenščino: Libreoffice ima še od samega začetka pakete za kakih petnajst jezikov.ž elim švedščino,, ki je nameščena v LO. Lp!
    CrazyLemon je dejal/-a:
    Torej kaj je zdej problem ? To da nimaš jezikovnih paketov? (nisi niti napisal katere pakete želiš)
    al to da ne znaš odpret .tar.gz ?

    na kratko PREBERI, PREDEN ODPREŠ NOVO TEMO!
  • potem dodaj repozitorij za libreoffice (če ga še nisi) in poišči paket libreoffice-l10n-sv
  • pazko Član
    uredil/-a 18. September, 2011
    Toda kako (in kje) to narediti: izvršil sem npr to pa ne zaleže: pazko@pazko-K52JT:~$ -t, --to-tgz
    -t,: ukaz ni bil najden
    pazko@pazko-K52JT:~$ file:///home/pazko/Prejemi/LibO_3.3.4_Linux_x86_install-deb_en-US.tar.gz
    bash: file:///home/pazko/Prejemi/LibO_3.3.4_Linux_x86_install-deb_en-US.tar.gz: No such file or directory

    no, nekaj mi je uspelo rešiti prek jezikovne podpore; vendar za celoten ubuntu:o
Za komentiranje se prijavite ali pa se vpišite.