et war

če kdo pripravljen en dan igrat et naj pove da se dogovorimo za uro da nas bo čim več z tega foruma skupaj igralo
«1

Komentarji

  • Jutri zjutraj ob 5 :P

    (joke)

    Ja itak, ce bo cajt povejte kdaj pa se spila :)

    Lp
  • povej ker server
  • Screamboy Član Ubuntu.si
    najprej se streba dogovorit kdaj bi igrali pa potem server
  • V soboto ko mamo vsi cajt? :P

    Lp
  • samo povejte kdaj, za et si vedno cas uzamem :P
  • kaj tu se da špilat tudi na winsih?? zato, ker se mi ne da čakat za zagone osjev skupaj 3,5 min in tko da wins se zagrene 1,4min, UBY PA KAR V REKORDNIH 1,1min!! tako da bo morda šel win dol, ba UBY gor.. aja.. bistvo: kaj se da poli ta špil špilat na windowsu??
  • ET je (koker vem) opensource in skompajlan in za linux in za windows platformo tk da lahko spilas kjer ces :)
    Rabis samo direct3d podporo (vpisi v konzolo glxinfo | grep -i direct pa ti izpise ce mas 3d rendering, ce pise Yes potem bos brez problema igral, ce pa je No pa spodi se kak pripis Mesa driver al karkoli pa bos mogu nalozit driverje za grafikuljo)

    Lp

    P.S. jest sm trenutno doma, nazaj v mb grem sele v nedeljo/ponedeljek tk da ne bom mogu spilat ta vikend :(, se lahko zmenmo za nasledni teden? Pa kaj bi sploh spilali in kje?
  • urh Član Ubuntu.si
    sami slabi.
  • Screamboy Član Ubuntu.si
    urh je dejal/-a:
    sami slabi.
    ???
  • Smo pac pokemon skill :P
    Spilamo se pa vedno lahka :)

    Lp
  • @ Aphopis, tnx.
    in kako in kje se povežem gori??
  • nas bo urh naucu igrat
  • urh Član Ubuntu.si
    hdx je dejal/-a:
    nas bo urh naucu igrat
    seveda.
  • erik ce igras na windows-ih si dolpotegni program "The all seeing eye", tam najdes prost server in potem samo 2x na server kliknes pa bo igro pognalo pa se povezalo na server...

    Lp
  • pa na ubuntu??
  • Mislim da je nekje na forumu GregaS prikazal uporabo enga programa podobnega the all seeing eye (XQF al QXF al wtv se mu rece)

    Lp
  • hey! jast pa mam vse na tistem programčku not installed!! in ko dvokliknem na njihmi jih začne iskati na kompu?!?!? mislim kaj je to??
  • jst pa sem na winse inštaliral tase (The all seeing eye) in sem kliknil na igre in poli dvokliknem "cod2" in mi ga zažne iskati po disku!! kaj to išče za multiplayer al kaj?? in u keremi meniji kliknem za izbrat server??
  • christooss Član Ubuntu.si
    Sej maš tm možnost, da mu poveš pot do iger.
Za komentiranje se prijavite ali pa se vpišite.