ubuntu.si logotip

2

Komentarji

  • christooss Član Ubuntu.si
    Jup hrvati majo enak logo kot predlagan. No skoraj enak

    Se premleva
  • no v bistvu nism mel kej dost dela za zacetek ker sm delal en predlog ze eno slabo leto nazaj ko se je vrtela debata okoli majic... tako da sm mogu samo zbrskat ga na podstresju ... za zacetek pac, pol pa glede na komentarje naprej

    image
  • napsy Član Ubuntu.si
    ta je res že kar vredu
  • Zadnji je res lep, ja.
  • Ta je pa res vredu, samo barve bi se lahk bolj z listom ujemale?
  • christooss Član Ubuntu.si
    lukacu: HUDO
  • Boone je dejal/-a:
    Ta je pa res vredu, samo barve bi se lahk bolj z listom ujemale?
    a mislis da bi dali zeleno? potem bi postala celotna zadeva prevec zelenkasta kar spet ni ql. lahko pa pripravim se kaksno verzijo v stilu modra bela zelena ... kakor so mel nasi sportniki enkrat mislm da :)

    skratka ... ko se bo vecina aktivnih in na sploh glavnih odlocila da je dost ql bom objavil se svg verzijo da gre v arhiv
  • Sej das razlicne odtenke zelene, ne vse isto. Nekak se mi zdi, da bi bol skup pasal, sam nevem...
  • christooss Član Ubuntu.si
    Bi blo fino če bi naredil par verzij. Pa da pol pogledamo :)
  • Boone Član
    uredil/-a 29. March, 2007
    Slika je ubistvu od lukacu, samo mal sm popravu barve:
    image

    In robovi so grdi, ker nism sel vsakega pixla posebej popravlat, gimpa pa neznam dost dobr, da bi kako drugac naredu.
  • evo varjatne da se lahko izbira. eno sem si dovolil narest malo provokativno neortodoksno. drugace pa so mi spodnje varjante ok ker se malo bolj oklepajo lista in dajejo nekako bolj celovit znacaj vsemu skupaj

    image
  • Boone Član
    uredil/-a 29. March, 2007
    Spodnja leva je men od vseh najboljsa, na drugem mestu pa zgornja desna. Triglav pa mal prevec odstopa in ce zravn ni napisa, sploh neves, da ma to kej veze z ubuntom.
    In tut ta dva sta mi od vseh logov do zdej najboljsa. Pohvale :cool:
  • Še vedno mi je prva leva zgoraj najbolj všeč. Tiste, kjer je vse zeleno, so preveč monotone. Dobim občutek, kot da bi šlo za reklamo stranke zelenih.
  • ja to mas prov glede stranke zelenih al pa nekega greenpeacea ... jst sm se najbolj za spodnjo desno samo naj skupnost se malo debatira
  • christooss Član Ubuntu.si
    Zadnji desni je res kul. A lahko še kšno NON GREEN različico probaš razvit?

    Čeprav triglav ni tako slab.
  • bl4z Član Ubuntu.si
    me pa 2x2 ... lahko ce ma se kdo kako idejo kej sestav skup pol pa nardimo glasovanje ... (moj glaspa steje za 20 :P pac .. malo pokvarjena demokracija)
  • 2x2 ... kot druga vrstica drugi stolpec? al kaj si mislil?

    ja... jst bi tud pocakal se par dni potem pa se naj ze zakljuci tole ker je tudi majice lazje delat ce se ima neko zunanjo podobo (no ne da jih je treba ampak se jih pa lahko)
  • bl4z Član Ubuntu.si
    da .. torej .. bom dal news da se dela nov logotip .. zraven zahteve (vektor ...) pol bomo zbirali predloge recimo 14 dni poltme pa 14 dni glasovanja

    pomoje bi blo tko nejbols
  • Screamboy Član Ubuntu.si
    se strinjam
  • pol bi bilo verjetno dobro dat kam obvestilo o tem da je 14 dni roka ... al pa tud ne no. skratka se strinjam no.
Za komentiranje se prijavite ali pa se vpišite.