Programi za delanje zapiskov

Katere programe uporabljate za delanje zapiskov na predavanjih? In sicer bi prosil za predloge, ki mi ne bi ravno zagrenili življenja ob zapisovanju predavanj na fri-ju, torej so prisotni kakšni matematični zapisi, diagrami ipd. Pa po možnosti v WYSIWYG stilu :)
Verjetno je na mestu openoffice, mogoče kakšna dia.. Kaj pa za pisanje opomb v pdf izročke?
Verjetno bi bil na mestu tudi kakšen software, ki se uporablja za pisanje tehniških knjig?
lp Uroš

Komentarji

  • Alan_New Član
    uredil/-a 28. November, 2007
    Za pisanje tehniških in sploh znastvenih knjig/člankov priporočam LyX. Lahko pa ga uporabiš tudi za zapiske. Sicer je v stilu WYSIWYM.
  • Super, sem si stvar že naložu. Plus še kar zajetno število dodatkov. Zdej me pa čaka samo še dokumentacija :)
    Kaj pa ostali? Si kdo dela elektronske zapiske? Je stvar že praktična al je še vedno prevelika potrata časa?
  • Jst kr OO Word Processor uporabljam, pa pol doma mal obliko spremenim. Zapiske pa delam itak za take predmete, kjer ni nekih enacb al kej podobnega, ce pa ze je kej, pa na en kos papirja narisem pa pol ponavad se mi doma neda prepisat... :D
Za komentiranje se prijavite ali pa se vpišite.