Anonymous e-mail

Ni ravno za Ubuntu kot OS, ampak je pa trik.
Zanima me kako iz Ubuntu-ja poslati anonimni e-mail. Da se prejemniku ne bo razkril pošiljatelj, ime pošiljatelje za IP me pa ne zanima, ker imam proxy. To finto bi sigurno kdo vedel...pa ne mi sedaj našteti strani ki jih najde google (www.prankmail.org ipd.), ker te ne ztadovoljijo kar bi jaz rad. Tu moraš napisati kar eden pošiljateljev naslov in piotem v mailu, ki je anonimen napiše iz katere strani je bil poslan.
Takšna finta se izvaja v Windowsih c command prompt-u, ampak ko jaz napišem prejemnikov naslov mi nekaj napiše da ni bilo možno dobiti MAILBOX-a; error pač.
Upam da kdo ve kaj bi rad in naj bo prosim za Ubuntu.
LP!

Komentarji

  • christooss Član Ubuntu.si
    Hja bi mogel dobit en tak smpt strežnik preko katerega bi pošiljal. Hm prek česa pa v winsih delaš. program mislm. Da probamo tako najdt
  • to se dela kar preko command prompta......v google napiši "how to send anonymous mail via command prompt" in bi ti moglo najdet, ampak meni tudi v Win ne prime, ker mi nek error pokaže......da nimam neke MAILBOX
    ali pa lahko iz strani: www.prankmail.org , samo tam mi ni najbolje, ker teh strani je malo morje ampak niso zanesljive da bo sporočilo poslano, pa tudi v sporočilo spodaj napiše, da je bil mail poslan prek te in te strani, tako da sploh ni anonimno

    daj pojdi še pod kategorijo 3D namizja in poglej tisto mojo temo "mac tema" in kaj potuhtaj, ker bi bil zelo vesel...
Za komentiranje se prijavite ali pa se vpišite.