zastonj CD-ji za Ubuntu 8.04 že v prednaročilu

Tako je, še 5 dni nas loči od Ubuntu 8.04 izdaje.

In na strani https://shipit.ubuntu.com že sprejemajo prednaročila za zastonj CD-je. Pošiljka pride od 4 do 6 tednov po naročilo (po uradni izdaji 8.04 če naročite zdaj).

Komentarji

  • Že naročeno. :)
  • jaz tudi naročil :)
  • Cube Član Ubuntu.si
    in kok je postnina ce zna kdo povedat?

    lp,cube
  • Sej ti pise, da je zastojn.
  • heh, sam z vsako verzijo manj CDjev pošljejo :D feistya sem dubu 3 komade, gutsya samo še 2, tega pošlejo samo enega :D sej kul, mal cost saving pa to
  • Sem že sprobal Hardyja, a nisem zadovoljen. Compiz mi ne dela več, Firefox 3 pa ima tako obupno grde črke, da me oči bolijo od branja. :(
  • bl4z Član Ubuntu.si
    prvic k sm narocu 5.04 sm jih dobu 100+skatlo za na mizo, 5.10 50 .. zdje so pa zgural na en cd ... to je mal weerd k postnina pride velik vec kt pa un bogi cd .. ampak ocitno je folk to mal vec narocal kt so pa oni mislal da bodo
  • Cube Član Ubuntu.si
    torej ocitno ni brezplacna postnina kot je rekel boone
    kolk je postnina? sem student morm mal pazit kam zafuram kes :D

    lp,cube
  • Če bi imeli odobren LoCo, potem bi dobili eno veliko pošiljko, ni tako?
  • napsy Član Ubuntu.si
    poštnino oni plačajo

    ubuntu.si je na seznamu LoCo skupin
  • bl4z Član Ubuntu.si
    jaz hocem povedat da NJIH postnina stane vec kot ap 30 CDjev recimo zato mi je cuddn da zmeri manj shipajo
    jaz sm 1x dal request za posebno posiljko, da bi ena firma posilajal zravn novih kompov pa niso poslal ...
  • napsy je dejal/-a:
    poštnino oni plačajo

    ubuntu.si je na seznamu LoCo skupin
    Ja, ampak kolikor je meni jasno ni "approved"?
  • christooss Član Ubuntu.si
    Hja jst sm ene parkrat mail poslal glede tega na ubuntu.com ampak ni bilo nobenega odziva.

    Lahko šeenkrat poiskusim
  • torej vi ki ste si cdje narocili,boste cakali na njega da ga dobite po posti in potem komaj instalirali 8.04...al si boste ga ze prej downloadali pa gor vrgli :) ?
  • ste vidli evforijo danes na ubuntuforums?
    nora zadeva....

    me neki zanima...v sloveniji nimamo streznika s katerega bi se dalo povlec dol ubuntu in njegove derivacije??
  • christooss Član Ubuntu.si
    ne nimamo. Mislim, da so si.archive locirani v londonu. Možno pa daj je kakšna drugač organizacija začela hostat vmes. Amis, siol, arnes?
  • bl4z Član Ubuntu.si
    jz sm 1x celo provadju server in ga vklopu na sinfoniki .. k sm omenu kaj bi gor dal je blo kamlu konc veselja ...
Za komentiranje se prijavite ali pa se vpišite.