blogi

12357

Komentarji

  • napsy Član Ubuntu.si
    Našel en style bug pri planetu. Imam temo tako nastavljeno, da je pisava bele barve. Planet ima pa belo ozadje, barvo pisave pa prepusti sistemu.
    image
    Ena rešitev bi bila, da bi skripta po defaultu barvo pisave nastavila na črno, če že nastavi ozadje na belo.
  • bl4z Član Ubuntu.si
    naceloma se stili ne prenasajo prek rssja .. tko da .. cudn .. pr men zgleda vse ok
  • napsy Član Ubuntu.si
    uredil/-a 23. February, 2007
    firefox poskuša prirediti sistemsko barvno shemo na stran zdaj pa zgleda ker pisava na strani nima barve ekskluzivno navedene, ji pa priredi kar sistemsko.
  • Screamboy Član Ubuntu.si
    http://193.95.233.24/wordpress/?feed=rss2

    prosim ce dodas moj blog

    Lp
  • bl4z Član Ubuntu.si
    Screamboy .. kwa si moj comment zbirsu k sm ti ga dal na blog :(
  • christooss Član Ubuntu.si
    CENZURA

    lol
  • Screamboy Član Ubuntu.si
    nič nisem pobrisal
  • bl4z Član Ubuntu.si
    15 minut sm pisu post, kako so krivi programerji k uporablajo php (zacetniki) in ne php kot jezik .. pa si mi ga cenzureru :(

    skoda nimam skrinshota
  • kakšna je pa politika glede angleščine zdej? ker nekateri mislimo da smo tok pomembni da raje pišemo tudi za druge narode ;)
  • bl4z Član Ubuntu.si
    pomoje je poanta anglescine v tem, da pac vec ljudi zastop to kar clovk pise .. jaz v tem ne vidim nic slabga ... kakor komu pase
  • no ce bom enkrat zacel pisat kej tko blazno pametnega v smislu linuxa al pa opensourca bom povedal pa me boste dodali .. ok? zaenkrat se ni kej dost v tej smeri ce pa koga zanima kaj dejansko je, je pa link nekje v mojem profilu
  • christooss Član Ubuntu.si
    bomo dodali

    Kajne blaž :)
  • bl4z Član Ubuntu.si
    tud ce ni v zveze z linuxom :P
  • no samo sm useen razmisljal da bi dal na planet samo en poseben feed za nek dolocen tag ... in bi lahko pol tako dolocal kaj naj gre gor.
  • zakaj planet nima agregiranega rss feeda? meni bi prov prisel :)
  • bl4z Član Ubuntu.si
    mm .. to je defolt instalacija python planet

    pac to ej kar je .. ce pa slucjano kaj nism enejblu pa povejste kje/kaj
  • christooss Član Ubuntu.si
    Hja obstajati mora možnost ker ubuntu planet in gnome planet mata RSS feed. Kje pa se omogoči. To pa je že spet drugo vprašanje
  • bl4z Član Ubuntu.si
    mja bom pogledu, ce je kakasna nova verzja tega planeta
  • hjah meni bi res prow pršu rss od planeta... :D
  • Nima veze z blogi, ampak ko glih tece beseda o rss... Bi se dal omogocit rss tut na forumu, za zadnje objave al kej podobnega? Al to ze je, pa samo jst ne najdem?
Za komentiranje se prijavite ali pa se vpišite.