[nasvet] Zahtevajte brezplacen Ubuntu CD

Na spodnjem naslovu lahko zahtevate original cd Ubuntu Desktop/server 9.04 verzijo, brez kakrsnih koli obveznosti,placil....


https://shipit.ubuntu.com/

Komentarji

  • Sam kolk je sploh fora teh cd-jev.. ni boljš prenest z neta, pa jim zmanjšat stroške, da lohk več vložijo v razvoj..? :D
  • Če imaš opravka z ljudmi, ki jim je računalništvo španska vas, izgleda veliko bolje, če jim daš v roke produkt v lični embalaži. Zato se jim bo zdelo več vredno in resno (saj vsi vemo, kako se gleda na geeke in na skopirane CD-je). Čista psihologija.
  • andrejZ Član Ubuntu.si
    Jaz vsako leto naročim en CD (6.06, 7.04, 8.04, 9.04 ) in vsakič enega ali dva osebka pridobim. Tako da se splača ;)
  • Kami Član Ubuntu.si
    Zgleda je velik naval :)
    Ubuntu's ShipIt CD ordering system is offline right now due to exceptionally high interest following the release of Ubuntu 9.04. Come back here in a day or two if you'd like try again.
  • Tud sam mam za sabo že par "konvertirancev", pa do nedavnega zaporedno zbirko vseh cd-jev. Sicer sem pa nekaj časa dajal naokrog te originale, pa zarad tega ni blo kakšnega hudega učinka. Je res, da ljudje bolj cenijo tist kar je lično pa drago, ampak po drugi strani si pa zelo radi lastijo kopirane Windowse.. tako da :D Sicer pa mislim, da prihajajo časi, ko bo folk dejansko zaradi kvalitete pa uporabnosti na Ubuntu preklapljal, ne samo zaradi legalnosti in pa cene. Ker se mi zdi je stvar zelo napredovala v "uporabniško-prijaznem" smislu in je vse lažje tudi ljudi k prehodu pripravit.. No vsaj jaz sem zelo zadovoljen z njim.. :D Res pa je Vista tud naredila svoje.. :P
  • danes dobil desktop edition, ovitek in cd zgledata ql, skoda k se jaunty ni tak dober :)
  • Cube Član Ubuntu.si
    jest tud, sam dizajn me je presenetil :) deluje precej uradno..
  • torej, je bila "danes" pošiljka za slovenijo. tudi jaz sem dobil. :)
    sem naročil enega navadnega in enega 64. pa sem dobil dva 32. :/
Za komentiranje se prijavite ali pa se vpišite.