[nasvet] Linux na namizju

Nelektorirana in neoblikovana različica RC1: http://matej.owca.info/linux/Linux_na_namizju.pdf

Pripombe in kritike dobrodošle.

P. S. Dogovarjam se tudi za tiskano obliko.

Komentarji

  • Kami Član Ubuntu.si
    Zaenkrat nimam nobenih pripomb, ker sem šel na hitro skozi :)

    Vsekakor zelo pohvalno in upam, da bo končna različica šla tudi v tisk.
  • preden te hvalim par pripomb , pri odseku "Zapisovanje na CD in DVD nosilce" bi lahko predstavil brasero ,saj je že privzeto za to instaliran , če opišeš postopek printanja lahko še tudi delo s skenerom "xsane je tudi privzeto nameščen" , open office nisem opazo "nisem vse prebral", audio in video "poslušanje glasbe / gledanje filmov / chat" tudi nisem opazil, o konzoli tudi ne , brskanje po spletu ( firefox, email )

    kot rečeno nisem si vse prebral in mogoče imaš to vse omenjeno samo , če predstaviš linux kot desktop okolje bi naj stvari kot poslušanje glasbe , gledanje filmov , brskanje po spletu , office... bolj na široko opisal

    ...........
    zdaj pa še pohvala, dobro narejeno , razumljivo napisano , vsekakor pomoč vsakem začetniku

    lp
  • hertz Član
    uredil/-a 22. May, 2009
    Na hitro sem preletel skozi. Star, ki me je zmotila je da vodič ne govori o Linuxu na splošno, ampak o Ubuntu Linux-u. Predlagam da ga preimenuješ v "Ubuntu Linux na namizju".
    Zelo zelo dobro narejeno, kar tko naprej ;)

    Lp
  • Všečno napisano!
  • tole je pa zelo dobra zadevšna za začetnike kot sem sam :D

    Hvala
Za komentiranje se prijavite ali pa se vpišite.