kako do flasha na AMD64 ?

Tle objavljam samo link kako zrihtat da ti dela flash na amd64 če bo slučajno kdo iskal

http://doc.gwos.org/index.php/AMD64_Firefox32

ni mi pa še uspelo zrihtat jave za ta firefox.

Če ma kdo kako idejo kako to zrihtat .....

LP
«1

Komentarji

  • Mislim da imaš neke reprozitorije ki jih dodaš v sors list in ti pol dela....en tip je to naredu in dal na www.ubuntuforums.com sam ne vem več kater točno, ker sva z chistossom rešila to na drugačen način. =)
  • Aha zanimivo no če se bo kak junak najdu k je za ta 32 bit firefox zrihtu javo naj kej objavi tle

    LP
  • christooss Član Ubuntu.si
    Ja elrond kr povej jim kako sva to naredila :)
  • christooss je dejal/-a:
    Ja elrond kr povej jim kako sva to naredila :)
    yeah I don't remember čist...
  • Čeprav a ni tko da ma ognjena lisička že flaš notr?
  • Elrond je dejal/-a:
    Čeprav a ni tko da ma ognjena lisička že flaš notr?
    Ja seveda ga ma ..samo 32 bitna verzija 64 bitna pa ne. Pa sej sm si dal 32 bit firefox gor ...edini problem je zdej še kako zrihtat javo da bo delala zravn te verzije.
  • Peter Član
    uredil/-a 30. April, 2007
    Ne morm inštalirat flasha u 32bitnmu firefoxu.
    Če dam namesti manjkajoče dodatke, je treba dat klukco da se strinjam z licenčno pogodbo, pol dol potegne flash, pol pa napiše da namestitev ni uspela.
  • Zamenjaš firefox z swiftfox in problem rešen.
    p.s-Ali obstaja za ubuntu gadgeti kot na visti (ura,koledar,vreme....)??

    lp kury
  • Ali pa z AUTOMATIX 2: http://www.getautomatix.com/
    p.s-Ali obstaja za ubuntu gadgeti kot na visti (ura,koledar,vreme....)??
  • kury, program za "gadgete" je recimo gdesklets, screenlets samo oba zgledata nedodelano. Ce uporablas KDE lahko uporablas superkarambo.
    Je pa v delu jackfield, k bo podpiral microsoftove, applove in yahoojeve gadgete.
  • Nevem mi ga nikakor ne uspe dobit in namestiti.??
  • Kury pa maš ti 64 bitne linuxe ?
  • In kako bi lahko točno to pogledal.?
  • Hm ja v bistvu spejsti nam izhod iz terminala če vpišeš not : $ uname -a
  • Linux kury-desktop 2.6.20-16-generic #2 SMP Thu Jun 7 19:00:28 UTC 2007 x86_64 G
  • Ahm torej maš res 64 bitno verzijo :) Hmm ...ja pr64 bitni verziji se dostkrat zgodi da ni glih lepo vse prevedeno. V tem primeru ti dostkrat ostane edina opcija uporaba 32 bitne verzije katero uporablja več ljudi za desktop ...
  • ne ide.Beryl sem snel dol in zdaj miruje v sistemska orodja.
  • res 32 bitno verzijo si dej gor pa bo vse delalo. lahko sicer poveš točno kaj ti ne dela....
  • 3d sem preveril i deluje.V sistem-nastavitve-desktop effects mi napiše naslednje: The composite extension is not available.Ne vem kaj sicer to pomeni vendar je lahko to vzrok?Beryl imam sicer nameščen vendar ga je verjetno zagnati potrebno,nevem.Ali ga bom pa zbrisal in namestil 32 bit-breyl.Imam grafično ATI radeon 9550 AMD 64 3200+ 1gb ram 120 gb......
Za komentiranje se prijavite ali pa se vpišite.