učenje angleščine

Zanima me, če obstaja kakšen zanimiv program za učenje angleščine. Mama bi se končno rada naučila. Uporablja Ubuntu 8.04
Js sm mal pobrsku na netu, sam nism najdu nič presenetljivega.

Hvala

Komentarji

  • Before you know it...ampak ta je za Windowse...mogoče dela preko Wine. Rosetta Stone, Pimsleur- isti šmorn

    V Ubuntuju delata 2 programa za učenje besed....kvctrain al neki takega (ne da sem mi iskat)

    Drugač maš pa na netu preko browserja dost strani na katerih se lahko učiš jezika.

    Ampak ne vem kolk je vse to uporabno za tvojo mamo, ker je vse v bistvu v angleškem jeziku...., če obvlada osnove potem OK, če ne je pa malce bolj zakomplicirano.

    Mogoče bi bilo najbolje (če je čista začetnica) da dobiš kakšne učbenike za šolo pa naj začne s tem....vem, da živimo v digitalni dobi...ampak nekatere stvari se mogoče nauči lažje iz knjig. IMHO.
  • Mogoče Parley http://edu.kde.org/parley/. Malo si ga oglej, ker jaz ga nisem uporabljal...
  • Hvala za hitre odgovore. Parleya sm mal pogledu, pa je za KDE okolje. In mam vprašanje če bi delu v GNOME.
    Glede programov za učenje v samem Ubuntu, sta dva: KVocTrain in GCompris. Pa nista glih najboljša.
    Sam sem že probal program Rosetta Stone zagnat v Wine, toda ne dela. Vsaj meni ni.

    Najvrjetneje bom zrihtu kak učbenik za začetek, pa sproti sam izdeloval kake teste pa memory games.

    Če ma še kdo kakšen predlog, pa kr napište.
  • Kde programi delajo tudi v gnome okolju in obratno gnome programi v kde okolju.

    Če ti rosetta stone ne dela v wine potem pa uporabi virtualbox. V njem bo po vsej verjetnosti delalo.
Za komentiranje se prijavite ali pa se vpišite.