Izšla Opera 10.10

Izšla je pomembna različica nove Opere. Opera 10.10 vsebuje komponento imenovano Unite, ki omogoča deljenje glasbenih datotek in njihovo predvajanje z vgrajenim predvajalnikom glasbe, ima vgrajen spletni strežnik, ki pa žal ne podpira katerega izmed skriptnih strežniških jezikov (PHP, ASP), omogoča pa tudi deljenje slik in ostalih datotek ter klepet s prijatelji. Vse kar potrebujete je My Opera račun in že lahko pričnete z deljenjem in klepetom. Opero 10.10 lahko prenesete z uradne strani, če pa imate KDE 4 pa si lahko preko FTP prenesete QT4 različico, ki omogoča odlično integracijo v KDE 4 okolje.

Komentarji

  • Cube Član Ubuntu.si
    a ste jim poslali slo prevode glede na to da ste koncali s prevajanjem, kot sem na tekocem?
  • Sem pisal, ampak z uradnim prevodom trenutno ne bo nič. Nimajo namreč dovolj sredstev (verjetno insajderjev, ki znajo slovensko), da bi prevod preverili. Glede prevodov pa imajo zelo striktna pravila. Škoda :(
  • Cube Član Ubuntu.si
    verjetno ce bi ubuntu.si kot skupnost se "podpisala" pod prevod to nebi bila tezava?
  • no sem instaliral opero 10.10

    imam ubuntu 9.10
    in imam porobleme z vidom na youtubu .

    zvok dela slika pa ne

    kako popravit?????????
  • To bo bolj problem Flash playerja, posodobi ga.
  • lobi je dejal/-a:
    no sem instaliral opero 10.10

    imam ubuntu 9.10
    in imam porobleme z vidom na youtubu .

    zvok dela slika pa ne

    kako popravit?????????
    zazeni opero v terminalu pa poglej kaj ti napise, ce ti kaj...
  • lobi Član
    uredil/-a 2. March, 2010
    kubanc je dejal/-a:
    [quote=lobi]no sem instaliral opero 10.10

    imam ubuntu 9.10
    in imam porobleme z vidom na youtubu .

    zvok dela slika pa ne

    kako popravit?????????



    zazeni opero v terminalu pa poglej kaj ti napise, ce ti kaj...[/quote]

    ERROR: ld.so: object 'libjvm.so' from LD_PRELOAD cannot be preloaded: ignored.
    ERROR: ld.so: object 'libawt.so' from LD_PRELOAD cannot be preloaded: ignored.


    in ko grem na youtube in dam video
    (npviewer.bin:2630): Gdk-CRITICAL **: gdk_window_get_origin: assertion `GDK_IS_WINDOW (window)' failed
Za komentiranje se prijavite ali pa se vpišite.