Predvajanje video posnetkov v firefox

Zanima me če je možno na nek način predvajati video posnetke, kateri potrebujejo windows media player? Opazil sem vodič na wiki ampak tisti vodič je v primeru da firefox namestiš prek apt-get, jaz pa sem si firefox potegnil z uradne strani.

Komentarji

  • Hja, vem da nek plugin za vlc dela, ampak ga tudi naložiš z apt-get....
  • kaj a ni tko da samo skopiraš v direktorij od firefoxa ...plugins ....un plugin od mplayerja ??
  • Elrond je dejal/-a:
    Hja, vem da nek plugin za vlc dela, ampak ga tudi naložiš z apt-get....
    jaz probal to zadevo za vlc
    sicer mi tam zdej ne pise da naj instaliram missing plugin slike pa vseeno ni :)
    bom pa ja tudi malo pogledal po netu kako in kaj
  • androxxl je dejal/-a:
    jaz probal to zadevo za vlc
    sicer mi tam zdej ne pise da naj instaliram missing plugin slike pa vseeno ni :)
    bom pa ja tudi malo pogledal po netu kako in kaj
    Jah če imaš ff 1.5 potem ne vem kako boš to naredil, drugače pa enostavno "apt-cache search vlc" pa inštaliraš in vlc in plugin.
  • da ne odpiram nove teme!
    videji v firefoxu mi delajo vsi v redu!
    na http://osvids.com/ pa so videji od raznih distribucij in mi ne delajo videji! so kao ogg (se jih da pobrat in pogledat) ampak mi jih ne predvaja v firefoxu!

    kaj komu delajo? kaj treba zrihtat?
  • christooss Član Ubuntu.si
    Linux Users: Download Ogg-Theora Here: link
  • christooss je dejal/-a:
    Linux Users: Download Ogg-Theora Here: link
    Link je prazen oz. manjka. ;)

    WaWeeT: .ogg je afaik format za musko...
  • christooss Član Ubuntu.si
    To pa ni res. Obstajajo za video. Nevem zakaj ne dela. Ker to je open format. Pa še stremaš ga lahko
  • Jaz sem tole zadevo rešil s skripto Automatix

    ... mal si poglej pod Capabilities pri temu postu ki sem ga linkal... zame deluje super.
  • ne sej jast sem tudi instaliral automatix in mi vse dela!!
    stvar edino ne dela na tej strani!!!
    vecino filmckov sem pobral!! .ogg je ocitno tudi video ce sem ga lahko predvajal :P
    malo starejse pa sem brezproblemov gledal v firefoxu! ti novejsi pa ocitno imajo kak cuden kodek al nevem zakaj ne delajo!!!
Za komentiranje se prijavite ali pa se vpišite.