[rešeno] problemi z ubuntu 11.04

2»

Komentarji

  • Drugače iz kje si? Če nisi prav v Mariboru se lahko tudi pripeljem.
  • drugače sm z obale .

    Probaj tisto kar sem zgoraj napisal.
  • Živijo.
    S tistimi ukazi se spet pojavi črn zaslon z utripajočim kurzorjem v gornjem levem kotu. Kot pri startu brez usb ključa. Kaj naj zdaj preizkusim?
  • Nič..naloži si 10.10 pa se ne zajeb.... z 11.04 ker je očitno da je polprodukt :)
  • Žal mi je ker mi 11.04 ne dela. Kaj čmo?. Bom pa 10.10. nazaj naložil. Hvala za pomoč in trud. Kje bom pa 10.10 dobil? A je sploh še na uradni strani? Ja pa javite, ko bo nov stabilen.
  • Kaj pa nettop varjanta 10.10. Je načeloma popolnoma delujoča ali je kako oskubljena varijanta?
  • Kaj potem je netbook samo live verzija ali se dobi tudi običajno.
    Pa še vedno ne vem, če je netbook verzija oskubljena ali normalna!?
  • andrejZ Član Ubuntu.si
    Mislim da netbook različice ni več, torej netbook == normalna.
  • 10.10 sem mislil. 11.04 vem, da jo nima. Si bom kar 10.04 naložil jaz mislim, ker 10.10 itak ne do)iš na uradni strani.
  • Kako ne dobiš 10.10 na uradni strani?
    Kaj pa je tist link k ga je R3D33M3R skopiral?
    Uradni link samo da je z arnesovega strežnika..tam pa maš tudi različico za netbooke :)
  • Ali je arnes tudi uradni miror al nekaj takega? Sicer sem si pa spet naložil z njega desktop varjanto.
    Aja. Pa še vedno ne vem če je netbook oskubljena varijanta.
  • Če je uraden ali ne nima nobene veze. Važno je, da se ujemajo hashi datotek, te pa imaš tudi na ubuntu.com: https://help.ubuntu.com/community/UbuntuHashes
  • No pa mi je uspelo inštalirat 11.04 na moj računalnik. Vsem hvala za pomoč.
  • Povej kako ane..da bodo tudi drugi vedli če bodo meli podobne/enake probleme
  • Rešil sem tako, da sem formatiral računalnik in naredil inštalacijo 11.04 na novo , ne pa kot nadgradnjo. Mislim, da so v tem času popravili kakšen hrošč ali kaj podobnega. Ne vem.
    Vem samo, da mi je nova podoba všeč.
    Pa še enkrat hvala za vse in upam, da je bilo to do zdaj komu v pomoč.
  • zadeva se izboljšuje kakor kaže
  • Jaz bi samo dodal, da nisem še nikoli niti na windows-u niti na linux-u nadgrajeval ampak zmeraj na čisto namestil sistem pa nisem imel nikoli takih problemov.
  • No, jaz sem iz Ubuntu 9.10 šel na 10.04 nato na 10.10. Nato sem zamenjal namizno okolje iz Gnome v KDE in kasneje nadgradil v 11.04. Ker mi marsikaj ni ugajalo sem preko namestil Debian 6. Vse dela kot mora :D
Za komentiranje se prijavite ali pa se vpišite.