Kdo smo uporabniki Ubuntuja?

Zdravo!

Velikokrat slišim da smo uporabniki odprte kode, sploh operacijskih sistemov Linux zaostali,geeki,....
No ker se pa meni osebno zdi da temu ni tako sem se odločil da odprem to temo in da vidim kaj drugi mislite o tem in kakšni smo zares uporabniki odprte kode.

Jaz naprimer sm:

Star komi 13let ampak bom kmal 14, mislm da sm med mlajšimi na ubuntu.si :)
obiskujem 8.razred oš, tko da zaenkrat še nmiam službe.
Živim v Hlebcah oz v Radovljiški opčini na gorenjskem.
Zanimajo me pa: Fotografija, Računalništvo...
Aja pa ne uživam v učenju, tolk da geek nism :lol: (pa brez zamere)
Ubuntu pa uporabljam predvsem zato ker se mi zdi veliko bol preprost kot windows, čeprov se večina s temu ne strinja.

Komentarji

  • I can spot a geek a mile away :D ;)

    Drugače pa priporočam Urice Ubuntu, da spoznaš še druge uporabnike Ubuntu :)
  • zaostali ? ah..zdej sem vidu tvojo starost..

    ja..za tvoje vrstnike smo mogoče "zaostali" (čeprav s tem dejansko dokažejo svojo "pamet"..in potem majo nas za "zaostale" :cool: )


    Men se zdi da smo ljubitelji odprte kode različni.. od naprednih do manj naprednih uporabnikov.. od računalničarjev do kemikov :D

    In se strinjam z Matejem... me pa hkrati neki zanima.. mat3j si bil na Ubuntu Uricah? ;)
  • lolsi11 Član
    uredil/-a 31. October, 2011
    Ja hvala za nasvet, sej na šoli mam par učiteljic ki že uporabljajo ubuntu pa tud ene par sošolce in sošolk tko da mogoče bomo tud na naši oš nardil ubuntu urice, no to morem še predlagat, je pa recimo podravnatelca zlo za ubuntu tko da bi se kej tud dal. No da nebom čist s teme zavil ubuntu na primer se mi grafično proti windowsu sploh ne zdi zaostal pa tud igrce so zmeri bol popolne kar se grafike tiče ( kkšne vojaške ). Se pa strinjam CrazyLemon da moji vrstniki kdaj res radi kažejo "pamet" :D
  • Matej, dobrodošel na linuxu in Ubuntu. Jaz jim mam že več kot 40 na hrbtu in moja sinova sta starejša od tebe. Ti pa povem, da sta poleg mene na ununtu že moja žena in moja mama (babica) sinova pa tudi že ...
  • Oj.

    @sese12, si me zamešal z Lorom? ;)

    @CrazyLemon, nisem še bil. Imam pa namen. :D
Za komentiranje se prijavite ali pa se vpišite.