Firestarter me zafrkava

Ko imam aktiviran Firestarter (pozarni zid) mi ne dela internet! ce ga izklopim pa dela vse v redu!
nimam nic nastimano da bi mi blokiralo!
mislim da se je nekaj zafakalo!!

kaj se da naredit?? kje bi zbrisal direktorijo z nastavitvami od firestarterja, da dobim une default nastavitve nazaj?

Komentarji

  • Kami Član Ubuntu.si
    Ja zgleda maš ves promet noter in navzven blokiran zato ne dela.

    Moreš odpret porte (80 navzven za strani) oz. dodaš rule da dovoli vse npr. :)
  • hm....ja neki podobnega sem pogruntal!
    imel sem pod policy > outbound traffic policy oblkljukano restrictrive by defaoult, whitelist traffic

    verjetno zaradi tega mi ni delalo!
    za zdej dela!
    bom proval restartat in upam da bo se vedno delalo

    za zdej hvala!
  • kje so shranjene nastavitve firestarterja?
    neki mi ne dela pa bi rad zbirsal nastavitve! ampak v home direktoriju jih ne najdem! nekje se more skirvat!
    upam da kdo ve! :P
  • WaWeeT je dejal/-a:
    hm....ja neki podobnega sem pogruntal!
    imel sem pod policy > outbound traffic policy oblkljukano restrictrive by defaoult, whitelist traffic
    Sej to je point vsega... Ce imas obratno ti bo spuscal vse, razen ce tega posebej ne definiras... Tako da je najboljse da to pustis on in odpiras porte, ki jih rabis....

    Drugace ti pa kaze v prvem oknu ce se prav spomnim kaj ti blokira... Tako da ce kaj ne dela preveri, kaj ti blokira in to po potrebi odpri...
  • hehehe.....sej ta problem sem ze resu!! neke cudne errorje mi mece ven! pa bi rad zbrisal vse nastavitve :D
Za komentiranje se prijavite ali pa se vpišite.