[rešeno] [12.04] Rhythmbox radio proxy

Na compu imam tri profile, plus seveda gosta. Enega imam tako malo za raziskovat in se "igrat", drugi in tretji pa je naju z ženo. Že od vsega začetka po inštalaciji pa se je pojavila težava z rhytmboxom: če sem želel poslušati radijo se je poleg izbrane postaje pojavil rdeč znakec ki je sporočal:
Napaka predvajanja, Cannot resolve proxy hostname ()
Ok, napaka kot napaka ampak kaj, ko se je pojavila samo v prvem profilu (tistim za igrat, edini je bil nekaj časa skrbniški, sedaj pa je običajen, skrbniški pa je moj), v vseh ostalih pa je vse delovalo OK.
No čez nekaj dni pa je ista napaka pojavila še v mojem profilu. Res je, da sem tudi v svojem profilu nekaj štelal ampak vseeno. Sedaj rhythmbox dela samo še v ženinem profilu in seji gosta, tu se pač nič ne štela in inštalira, tako da morda zato.
Še to: prvi (nedelujoči) je na namizju Unity, moj pa je Gnome.
Vesel bi bil pomoči.

Komentarji

  • Si se kaj igral z nastavitvami omrežja?
    Poglej če je za posredniški strežnik naštiman način:"Brez"

    P.s. ni potrebe po oštevilčenju tvojih problemov :)
  • Na, pa imam. Seveda se jaz nisem nič igral z nastavitvami omrežja. Sumim pa, da se je palček Smuk...
    Ja, res je, zadeva je bila nastavljena na ročno, najbrž mi je kdaj pomotoma ostalo tako, ko sem iskal rešitev za problem številka... emmm, no, problem z usb modemom, ki ga ne prepozna več.

    Hvala!
Za komentiranje se prijavite ali pa se vpišite.