Končno dober program v gnomu za torrente

2»

Komentarji

  • Ali kdo pozna kak torrent program za headless server z html ali php ali... spletnim vmesnikom in ki bi omogočal podobne funkcije kot namizni programi predvsem pa globalno omejevanje uploada in downloada? Sedaj uporabljam torrentflux, ki je super le da bi podprl še globalno določanje pretoka in pavziranje in resumanje torrentov.
  • sebastjanp, sej oboje omogoca torrentflux.
  • Boone je dejal/-a:
    sebastjanp, sej oboje omogoca torrentflux.
    ???

    Le kako?

    Ko torrent ustaviš zgubiš ves podatek o Uploadu in ko so torrenti enkrat zagnani in želiš omejit porabo povezave (gor ali dol) moraš torrente ustavit in jih ponovno zagnati z novimi nastavitvami vsakega posebej. Jaz bi pa rad omeji CELOTEN download na recimo 100 kilo in VES Upload na 20 Kilo. Kot se recimo da v azureusu.

    Če mi to poveš mi zelo polepšaš dan :D
  • Sele zdej, ko sem bol natancno prebral, sem vidu, da omogoca samo omejitev NA TORRENT, ne pa globalno. Edino kar ti ostane je, da potem dovolis, da se samo en torrent istocasno izvaja, al pa omejis hitrost kako drugace.
  • kaj pa opera torrent
  • Lahko pa uporabs trickle, da omejujes bandwidth raznim aplikacijam.
  • Ali lahko tricle omeji le torrentflux ali omeji celemu serverju povezavo?

    @dumr666
    Kaj je to Opera torrent?
  • opera ma en torrent client
  • Očitno ne v razumeš mojega vprašanja. Jaz potrebujem klienta ki bi deloval na headles serverju in imeč spletni vmesnik z vsemi prej opisanimi možnostmi.
  • sej mislm da to podpira
  • Jaz Torrentflux uporabljam že zelo dolgo, in sem ful zadovoljen z njim. Res pa je da če hočeš spremenit moraš ustavt in še enkrat zalaufat vsakega posebaj, razen če nastaviš globalno. Fajn je, k ga imam na serverju pod mizo in ga upravjam kjer koli v mreži, tud z PSPjem iz postelje:) he he
Za komentiranje se prijavite ali pa se vpišite.