Ubuntu.si Irc

2»

Komentarji

  • Screamboy Član Ubuntu.si
    [21:58:21] jo
    [21:58:32] a zdej bo tuki
    [21:58:35] uradn kanal
    [21:58:53] ja
    [21:59:06] dalj casa moj penis stoji
    [21:59:08] :)
    [21:59:10] kot pa after all


    kanal se je premestil na freenoode
    server: irc.freenode.org
    kanal: #ubuntu-slo

    prislo je do spremembe zaradi stabilnosti serverjev
  • christooss Član Ubuntu.si
    wtf zakaj pa ne ubuntu.si@freenode aja kao ne bote mogl bit glavni. K sm jest tm glavni :P

    Nevem če se mi še splača hodt preveč okol. Uglavnem jst bom kr na ircnet šu :)
  • Screamboy Član Ubuntu.si
    hm..... ircnet?
  • Matr bi se ze odlocli kaj pa kk???? Selite se ko macka z mladimi :P
  • christooss Član Ubuntu.si
    Točn cko G2. IT sucks :)
  • Screamboy Član Ubuntu.si
    selimo se ker ni affter all stabel ircnet pa je v kurcu prevec tejkanja
  • Ja kje je zdej ta kanal...jest sm trenutno na after-allu...gavddjemit dejte se odlocit :D
    Lp
  • Odločitev je taka da bo od zdaj naprej na irc.freenode.org ker je after-all nekaj štrajkal. In zdej bomo tu tudi ostali ker mislim da tu ne bo sranja razno raznega, (padanja kanala itd).

    Lep pozdrav
  • če bo after-all stabilen vam povem, ker zdej mi lavfa...
  • Hm AA omrezje od casa do casa pade, kaj ces, mislim da je freenode boljsa izbira (edin kar je, en ma moj nick O_o, sm ga mogu menjat na ETPlayz0r)

    Lp
  • pol bi lahko tisti ki owna kanal na AA ga odjavu, ker folk se vedno prihaja tja :)
  • Aphopis je dejal/-a:
    Ja kje je zdej ta kanal...jest sm trenutno na after-allu...gavddjemit dejte se odlocit :D
    Lp
    hvala enaku dejte se no odločt pa ta topik:
    Imamo nov irc kanal, ki je prenesen na omrežje irc.freenode.org kanal pa je #ubuntu-slo prosim partajte kanal na affter all omrežju

    popravt
  • ka na freenode.. #ubuntu.si ni vech nobenga ? :-|
  • christooss Član Ubuntu.si
    Imamo nov irc kanal, ki je prenesen na omrežje irc.freenode.org kanal pa je #ubuntu-slo

    Na ubuntu.si že dolgo nobenga ni več :)
  • tako delovanje ubuntu.si-ja (50% na starih kanalih, 50% na novih) bi blo nepohvalno!!

    :-D
Za komentiranje se prijavite ali pa se vpišite.