Zastonj igre (za Linux)

Tukaj je seznam zastonj iger za Linux.

Na njem sem tudi našel Wormux.

Zaj pa lahko bi našli tam eno kul multiplayer igro, pol pa bi naredli Ubuntu.si turnir (mogoče kako worms/liero style ali pa kako diraknje) :)

Komentarji

  • christooss Član Ubuntu.si
    Ja sm drugač vidu dve liero style špili :) Bom zbuildal. Pa mogoče še deb paketek dam nekam na moj pej?ë. Pa se bo mal špilal. Drugač pa LIQUID WARS to je THE best. Pa najdete notr v repozitorijih. cko da samo

    sudo apt-get install liquidwar

    Igralnst na višku grafika pa ne cko :) Bom dele testiral multiplayer :)
  • chimera Član
    uredil/-a 22. January, 2006
    tale liquid wars mi je zlo všeč, sam miške mi noče zaznat in morm z tipkovnico igrat :(

    drgač pa igram Flightgear in barrage (sudo apt-get install barrage)
  • christooss Član Ubuntu.si
    U sploh nism nikol pomislu da bi z miško igral Liguid Wars.

    Ja ja barrage je tud kul špil. Evo še link Kaj je Barrage samo to je single player
  • aha, ugotovil sem kako usposobiš miško v liquidwars:
    options>teams
    klikneš na kontrolo, in namesto da pritisneš gumb samo premakneš miško v željeno smer
  • christooss Član Ubuntu.si
    Ja itak al pa tazadnga igralca uporabš k ma po default miško za komande :)

    Samo je s tipkovnico boljš. Vsaj zame lažje
  • Kami Član Ubuntu.si
    Flightgear zgleda kul samo je stvar zakomplicirana.

    Zaj že like 15 min berem manual pa se še kr ne znajdem.

    Pri onem navadnem malem planu znam zaštartat motor and stuff, kak pa pri onem reaktivcu (srednje potniško letalo), kak pa ga tam zaštartam?

    Tega nisem najdo v manualu
  • chimera Član
    uredil/-a 22. January, 2006
    Kami je dejal/-a:
    Flightgear zgleda kul samo je stvar zakomplicirana.

    Zaj že like 15 min berem manual pa se še kr ne znajdem.

    Pri onem navadnem malem planu znam zaštartat motor and stuff, kak pa pri onem reaktivcu (srednje potniško letalo), kak pa ga tam zaštartam?

    Tega nisem najdo v manualu
    pr kermu avijonu to?

    za začetek ti priporočam da si z www.flightgear.org snameš cessno 182 in treniraš na temu tok da dobiš občutek za letalni model, se seznaniš z kontrolami (avtopilot,radio,mešanica bencin:zrak,pristajanje...)
  • Kami Član Ubuntu.si
    Cessna 550
  • chimera Član
    uredil/-a 22. January, 2006
    čudno, men Citation bravo (cessna 550) zmer zažene z prižganimi motorji, tko da sam povečaš število obratov turbin(numbad 9), dvigneš flapse(alt+f) in izklopiš parkirne bremze(shift+b)

    a si prepričan da so motorji izklopljeni, al maš samo parkirne bremze vlkopljene? ko zaženeš simolacijo, slišiš motorje?
Za komentiranje se prijavite ali pa se vpišite.