Slogan za ubuntu.si majico

2»

Komentarji

  • Cube Član Ubuntu.si
    ja ampak glede na to da gre za ubuntu.SI majico, mislim da bi bilo prav da je slogan v slovenscini...

    TO JE MOJE OSEBNO MNENJE!

    ce se boste odlocili drgac bo pac v anglescini.
  • bl4z Član Ubuntu.si
    pomoje more bit slogan razuljiv sirsi mnozici // zdej ce bo xy oseba to gledla bo vidla 2 nepozani besedi
    ubuntu in gentoo // pomoje
  • Jah..menim da je večina tistih ki je glasovala za slogane v angleščini pričakovala dejansko slogane v angleščini :)
  • bl4z je dejal/-a:
    pomoje more bit slogan razuljiv sirsi mnozici
    Potem geekovski slogani odpadejo. Se pa strinjam, da mora biti slogan v slovenščini.
  • Ja, jaz sem glasoval za "Linux za ljudi". Mogoče pa je naša skupnost vseeno bolj geekovsko orientirana, kot bi si mislili.
  • napsy Član Ubuntu.si
    Ali pa je enostavno nekdo večkrat glasoval :)
  • Zato bi pa glasovanje izvesti, da lahko zaenkrat glasujejo le registrirani uporabniki, potem ko se izbor skrči na zmagovite tri pa javna anketa.
  • napsy je dejal/-a:
    Ali pa je enostavno nekdo večkrat glasoval :)
    Heh, ja to je slabost Google Docs... Mogoče bi pa morali res še enkrat, s forumsko anketo preverit rezultate?
  • Cube Član Ubuntu.si
    Nikakor..stvar se ze prevec casa vlece..
    z ekipo se bomo se dokoncno odlocili in to bo to....
  • Samo da bo vključeno Linux in Ubuntu, pa naj bo slovensko ali angleško
  • Komi čakam majicooooo! Sam da ne bo prej konec poletja, hehe. Ubuntu- ker se cenim! (too late, I know :) (pa še lame je, hehe)

    Mogoče še kakšna parodija na znano reklamo (nimam TV-ja tko da je Loreal edina, ki se jo še spomnim)
  • Em kje se da dobiti majcka pa js bi meu pinki-roza al pa lepo aranzno :) resno mislim :D
  • 1. Ubuntu- Operacijski sistem, ki deluje.
    2. Ubuntu- ker se cenim.
    3. Ubuntu- Chuck Norris Approved.

    Tretja mi je še posebej všeč ;).

    Lp
Za komentiranje se prijavite ali pa se vpišite.