100 uporabnikov

Danes je naš član postal PowerNight

Vsi smo veseli njegove družbe saj je postal naš jubilejni 100 registrirani uporabnik

Vsem zahvala ker ste s svojo prosotnostjo naredili portal to kar sem si jaz vedno želel pri ustvarjanju tega portala.

Hehe sem kr mal čustven ratal. Solzice solzice :P
«1

Komentarji

  • Kami Član Ubuntu.si
    Ne, se bom še jaz mogo jokat :P

    Ki je torta? :)
  • christooss Član Ubuntu.si
      /\  /\  /\  /\  /\
    || || || || ||
    ||__||__||__||__||
    | |
    | 100 |
    |________________|

    Mal je kriva je pa torta
  • Tudi jaz se pridružujem čestitkam in upam, da bo število članov še narastlo :)
    Šmrc Šmrc..... Tudi mene so prevzela čustva :P
  • Screamboy Član Ubuntu.si
    saj sedaj bomo lahko delali žurke

    pa pili na žurkah ker nas bo dosti

    a nekaj punc bi se trebalo vidi uporabnic na tem foromu da bi žurke bolj zanimive ble ;P
  • Screamboy je dejal/-a:
    saj sedaj bomo lahko delali žurke

    pa pili na žurkah ker nas bo dosti

    a nekaj punc bi se trebalo vidi uporabnic na tem foromu da bi žurke bolj zanimive ble ;P
    keep dreaming, vsaki punci ki jo poznam predlagam ubuntu/kubuntu, do sedaj so vse dale nekako podobn odgovor ki je bil negativen.
  • Screamboy Član Ubuntu.si
    hehe noja saj kaj pa bomo gayi ,P
  • bomo skupnost tr00 l33t g33kov...:P

    ps: Zdej mamo 100 uporabnikov, kaj je z majcami?
  • Screamboy Član Ubuntu.si
    ma ja trebalo bi naredit

    naročilnico za majce da se vidi kolko naroči pa potem vidimo če se splača ;)
  • žurka žurka :P
  • WaWeeT je dejal/-a:
    žurka žurka :P
    ja tut to ja :D
  • christooss Član Ubuntu.si
    Waweet in Elrond vidva sta zmerm najbl zagreta za tole. Kaj ko bi se vidva odločila in jo skupi nardila. Jst pridem cko da 3je bomo. Gotov bi pa še kdo pršu
  • christooss je dejal/-a:
    Waweet in Elrond vidva sta zmerm najbl zagreta za tole. Kaj ko bi se vidva odločila in jo skupi nardila. Jst pridem cko da 3je bomo. Gotov bi pa še kdo pršu
    hmmm...jah takole je, za moje pojme bi bilo fino vedet približno kakšna bo udeležba, kje bi bilo najbolje imeti zabavo mi pa ni čist jasno, glede na to da imho je brezveze da gremo parti delat če ne bo vsaj 50% članov prišlo. Potem me tudi zanima glede financiranja, koliko bi vsak dal in kako bi to vse skupi šlo, bi bilo pa fino če bi še kje kakšen oglas naredili da pokažemo kaj biti ubuntu/kubuntu je, če bo seveda kdo nov prišel.

    WaWeet kaj ti praviš?
  • bl4z Član Ubuntu.si
    jz tud pridem .. naceloma ..
  • Sicer mislm da sm biu prjavlen ene 5..tko da bi mogu že pr 50 kej napisat..ampak usen ... čestitke tako naprej :) ... in kdaj bo fešta? pridem če bo u lj :P
  • christooss Član Ubuntu.si
    Elrond če se bo delal kšn party cko pride jih iz našega portala cko max 15- 20 če dela?ë še dogodek zravn je pa to še plus 15-20 ljudi. Pol pa kšn sponzor pade pa se nardi install fes pa pijanka pol.

    Lahko se pa samo pijanka nardi tm je pa lahko tud do 100 folka :) ali več. Sej veste vsak povab šeene par frendic pa je :P
  • zurka zurka!
    hm ja bo treba organizirat!
    install fest je dobra ideja!
    nekako bi treba vse skupaj postavit v javnost s kaksnim eventom! da se pol se povabi novinarje itd!

    cene pa lahko nardimo na obali!
    ubuntu kampiranje ob reki dragonji(tam imamo en majhen vikend) :P
    samo obvezno pravilo za zurko je prines se kaksna (ubuntu) dekleta :P

    aja in glede partija verjamem da bi bla visoka udelezba! kdo ni za partije??
  • napsy Član Ubuntu.si
    kaj če bi najprej naredili nekaj organizacijsko manj zahtevno. npr. kak sestanek .. kako urco al pa več. tolk da bi se kj pogovoril. lepo v kakmu mirnemu kafiču.
  • napsy je dejal/-a:
    kaj če bi najprej naredili nekaj organizacijsko manj zahtevno. npr. kak sestanek .. kako urco al pa več. tolk da bi se kj pogovoril. lepo v kakmu mirnemu kafiču.
    se strinjam z tvojo izjavo .Naceloma pa pridem na bilokaksen partty. Kjer so linux friki - frikice :D
  • napsy je dejal/-a:
    kaj če bi najprej naredili nekaj organizacijsko manj zahtevno. npr. kak sestanek .. kako urco al pa več. tolk da bi se kj pogovoril. lepo v kakmu mirnemu kafiču.
    Tudi jaz se strinjam z tem.
Za komentiranje se prijavite ali pa se vpišite.