ikona "navedi"

Kje je ikona za navajanje teksta ob prvem odgovoru na temo?

Komentarji

  • CrazyLemon Skrbnik
    uredil/-a 14. March, 2016
    Ni je. Verjetno, ker je prvi post in ne več njih, naj bi se vedelo komu odgovarjaš.
    Pa tudi čisto drugi classi so uporabljeni za prvi post kot vse ostale. Recimo class 'options' je izven 'okna' posta in ni znotraj classa 'Comment'.
    Mogoče bug, mogoče feature (glej prvi stavek).. kdo ve :)
  • gregor3000 Član
    uredil/-a 14. March, 2016
    samo citiranje je zato da lahko del navedeš od celotnega teksta, da se ve na kaj točno se odgovor nanaša. saj zanimivo je tudi da ni ikone v urejevalniku odgovora.
    podobno ni ikone za "kodo"
  • V urejevalniku se ikona za navajanje nahaja pod ikono obrnjenega P-ja, zakaj pa je temu tako, bo pa vedel @CrazyLemon, ki je namestil ta urejevalnik.
  • CrazyLemon Skrbnik
    uredil/-a 14. March, 2016
    Vse je pod ikono za oblikovanje(?) besedila :) kot je napisal @R33D3M33R
    Zakaj je pod ikono za urejanje besedila? Zato ker so avtorji tako odločili? :)
  • gregor3000 Član
    uredil/-a 16. March, 2016

    Aha zdaj vidim. A nove ikone se pa ne da dodati?

    edit: kateri forum je to? kateri urejevalnik je to?

  • CrazyLemon Skrbnik
    uredil/-a 16. March, 2016
    vanilla forum (piše spodaj :tongue: )pa html5 wysiwyg editor - Advanced Editor
  • ja no, sem nameraval malo prečesati splet čez vikend, ampak sem ponovno zbolel. mislim, da to sezono že četrtič ali petič. vsak vikend je nek jajc v familiji.

    ugotovil sem, da nekateri urejevalniki sicer imajo ikono zraven in da se to da narediti samo so pa tisti urejevalniki manj integrirani. tako da edino kar lahko rečem je slabo delo s strani razvijalcev vanilla foruma, ker jim neke osnove manjkajo v urejevalniku.

    pa tudi vtičniki po večini samo dodajo možnost kode, nimajo pa do konca dodelano, da se recimo istočasno ustrezna ikona doda v urejevalnik ali kaj podobnega. fuj in fej.

    v glavnem Pi je za kodo, si bom probal zapomnit...

  • Največji problem tega urejevalnika je, da je treba za dodajanje gumbov posegati v kodo, saj nastavitev nima (ali pa jih ne najdem...)
  • ja, sicer če sem prav videl se lahko nadomesti s TinyMCE ali podobnim, samo potem čudno zgleda.
  • Torej bug je bil..sam tko FYI.

    Sam sem urejal tale 'Navedi' in dodal kodo da je kjer je.. v času pisanja tistih izjav sem očitno bil neprišteven :smiley: 
    No sedaj sem dodal še en del kode da je tudi v prvem postu 'Navedi'.

    Če bi pustil tako kot je bi bil Navedi pod vsakim postom kar mi ni najbolj všeč. 
Za komentiranje se prijavite ali pa se vpišite.