Ubuntu.si prireja natečaj za design majic - SAMO KOMENTARJI

13

Komentarji

  • napsy Član Ubuntu.si
    Meni je všeč slogan od mihap: "ubuntu - what you see is what you get"
  • Cube Član Ubuntu.si
    ce ze se bo ze izbralo angleški slogan potem mora pisati Slovenia in ne Slovenija,.. no usaj meni ni usec da je malo tako malo drugace...
  • No..tale zadnji design ( http://www.shrani.si/f/3b/ik/md5mmtv/t-shirtnov4.jpg ) mi je pa zelo všeč bully.. good job - once again :)
    Nekako mi je bolš brez slogana kot pa da se kregamo kak slogan naj bo gor :)
  • Bully, maš ti kr filinga za tele majce. Zopet pohvalno! Predvsem zadnja verzija. Brez slogana.
  • Aja, še eno off-topic vprašanje....bomo tudi mi zamenjali logo na strani? Ubuntu Slovenija logo.
  • b4d Član
    uredil/-a 12. March, 2010
    Osebno bi rad videl minimalistiko, odspredaj star slo ubuntu logo in kot slogan www.ubuntu.si pod njim kurzivno.
  • lapor moje osebno mnenje je da bi blo dobro zamenjat ja :)

    P.s. naslednjič bi te prosu da uporabiš funkcijo Urejaj :)

    P.P.S. Js sm se spet malo igral z logotipi...tukaj sta izdelka..še posebi mi je všeč tisti z napisom slovenija...ker je poudarjeno LOVE in spodaj je UBUNTU :)
    image
    image

    Datoteki bom dodal tudi med material za design :)

    EDIT: blah!!! komaj zdaj vidim da še vedno nisem spremenil oranžne barve v rumeno!
  • napsy Član Ubuntu.si
    uredil/-a 14. March, 2010
    lukacu naredil dober minimalističen izgled.
  • Meni osebno pa ni pretirano všeč ( link : http://www.ubuntu.si/punbb/post/27822/#p27822 ) ..preveč oranžno je vse skupaj ..pa monotono..zadnja in sprednja stran sta skoraj identični :)
  • CrazyLemon je dejal/-a:
    Meni osebno pa ni pretirano všeč ( link : http://www.ubuntu.si/punbb/post/27822/#p27822 ) ..preveč oranžno je vse skupaj ..pa monotono..zadnja in sprednja stran sta skoraj identični :)
    Nista zadnja in sprednja stran identicni, ker sta to samo dve sprednji strani. Sem pripravljen narediti tudi zadnjo stran, ampak trenutno nisem mel ideje.

    Kar se tice pa monotonosti: kdor ima kaj izkusenj s tiskanjem majic bo vedel, da je to malo nehvalezno opravilo, ker moras gledati tudi stroske izdelave. Lepo je nacrtovati vse pisano in na nestandardnih mestih ... samo kdo bo potem kupil je pa druga stvar. Dejstvo je, da _vsaka_ dodatna barva stane zato je treba vsakic premisliti ce se jo splaca dodat.
  • Kaj pa če bi imeli majce kake druge barve. Recimo oranžne (barva ubuntuja) pa bil bil pol napis al pa logo bel.
  • master1984 je dejal/-a:
    Kaj pa če bi imeli majce kake druge barve. Recimo oranžne (barva ubuntuja) pa bil bil pol napis al pa logo bel.
    Naceloma je tezje dobit majcke poljubne barve (tale nova oranzna od uradne ubuntu teme je kar specificna) kot dat tiskat poljubno barvo.
  • lukacu..jah zato pa narediš eno majico tako kot bi rad mel...in eno podobno vendar minimalistično (manj barv) :)
    in nato ko se bo iskalo tiskarno se bo poslal predlog za najbolšo majico in če bo cena previsoka bomo potem gledali minimalistične designe :)

    master1984 meni osebno oranžna majica ni cool.. pa verjetno so majice druge barve dražje..zdej če moram izbirat ali dam več dnarja za majico drugo barve in manj dnarja za tiskanje...ali dam manj dnarja za belo majico in več denarja za tiskanje - posledično bolši design..bi izbral to drugo :)
  • CrazyLemon je dejal/-a:
    ali dam manj dnarja za belo majico in več denarja za tiskanje - posledično bolši design..bi izbral to drugo :)
    hm ... tukaj je neka nekonsistenca: vec denarja = vec barv != boljsi design. Torej samo stevilo barv ni direktno povezano s kvaliteto designa. Ustvarjanje designa ni samo neko risanje v GIMPu ampak tudi upostevanje omejitev medija. Ne pravim, da na majice ni mogoce cele potiskat, ampak s takimi stvarmi se lahko zeza neka firma ki vlozi veliko denarja v reklamo in ima veliko naklado. Mi pa nimamo ne enega ne drugega. Mogoce bi bilo najprej dobro narest anketo koliko je kdo pripravljen dat za majico, potem uprasat v tiskarno kaj se dobi za ta denar in potem jasno povedat omejitve. Drugace bo stvar spet ostala pri nekih predlogih.
  • Če maš na voljo več barv lahko več barv uporabiš v designu == design ni dolgočasen == bolši design...za moje pojme. :)
    Glede majic pa ni potrebna anketa ker to se okvirno ve koliko bi kdo dal...cca 10€ :)
    To je tudi naš cilj ..cena okrog 10ih € :)
  • Meni najbolj všeč (http://www.shrani.si/f/1i/3m/11dwYfcI/t-shirtnov.jpg) samo slogan bi bilo bolje spremenit v slovenskega...
  • CrazyLemon je dejal/-a:
    Če maš na voljo več barv lahko več barv uporabiš v designu == design ni dolgočasen == bolši design...za moje pojme. :)
    Glede majic pa ni potrebna anketa ker to se okvirno ve koliko bi kdo dal...cca 10€ :)
    To je tudi naš cilj ..cena okrog 10ih € :)
    Kaj je boljsi design je seveda subjektivno ... meni so recimo vsec bolj minimalisticne majice, ki imajo mocno sporocilo. tega se namrec ne da doseci samo s povecanjem stevila barv.

    Ce je koncna cena majice znana potem se lahko pozanimate za ceno tiskanja a ne :) ... pa bo takoj jasno kje smo.
  • Končna cena ni znana...znan je naš cilj.. in za ceno tiskanja se ne moremo pozanimati..saj nismo izbrali designa ane??
    Ali misliš da bi poslali povpraševanje za vsak objavljen design? :)
  • CrazyLemon je dejal/-a:
    Končna cena ni znana...znan je naš cilj.. in za ceno tiskanja se ne moremo pozanimati..saj nismo izbrali designa ane??
    Ali misliš da bi poslali povpraševanje za vsak objavljen design? :)
    Ne, mislim, da bi dobil cenik koliko je izdelava posamezne sablone in odtis vsake barve ... potem pa vstavis notri 10€ in ocenjeno kolicino in vidis kje si.
  • Tudi meni je najbolj všeč tist design od bullya. Edino, kaj pomenijo tiste pike na zadnji strani? PAč zarad izgleda al dejansko kaj predstavljajo?
Za komentiranje se prijavite ali pa se vpišite.