Ubuntu.si majice

135678

Komentarji

  • urh Član Ubuntu.si
    zgledajo dost posteno !
  • Kami Član Ubuntu.si
    Ideja ju kul ampak na zadni strnai bi imho logo mogo bit malo večji pa bolj na sredini :)
  • Ej dejte še mene štet zravn !! :) Sm takoj za tako majco....Pa za žur vedno hehe ! A je kdo poskusu drugače tisto inkjet foro, ko natiskaš pa pol nalikaš print na majco? Verjetno ni glih ful obstojno ...ali pač ?
  • Kami Član Ubuntu.si
    Prosim uporabite to temo!

    Tam napišite kako majco bi meli in količino!
  • Kami Član Ubuntu.si
    Pa odzadi pod logotom bi lahko pisalo www.ubuntu.si
  • gregor je dejal/-a:
    Ej dejte še mene štet zravn !! :) Sm takoj za tako majco....Pa za žur vedno hehe ! A je kdo poskusu drugače tisto inkjet foro, ko natiskaš pa pol nalikaš print na majco? Verjetno ni glih ful obstojno ...ali pač ?
    Ja sm probal tako za foro o obstojnosti pa ne morem trdit. Drugace pa deluje poglejsi pod http://static.flickr.com/29/107314310_6a4bb24fdf_b.jpg
  • bl4z Član Ubuntu.si
    jaz mam doma eno tako ""nalikano"" sicer ej un del bl mali 10x5 cm pa ze dve leti drzi ok .. sam to je bol ""amaterska"" vatianta .. un sititisk je velik bols - naceloma
  • Kami je dejal/-a:
    Pa odzadi pod logotom bi lahko pisalo www.ubuntu.si
    absolutno, link mora bit.
  • bl4z je dejal/-a:
    jaz mam doma eno tako ""nalikano"" sicer ej un del bl mali 10x5 cm pa ze dve leti drzi ok .. sam to je bol ""amaterska"" vatianta .. un sititisk je velik bols - naceloma
    se strinjam :)
  • bl4z Član Ubuntu.si
    sej jaz sm dal idejo .. zdej pa lahko vsak po svojem okusu nardi majico .. pol bomo pa zbral kera je nejbol 1337
  • Js sm tiskar..oz. se še šolam :) ... am..mogl bi nardit pač na sitotiskarskem stroju. Sicer naša šola to ma, sam nevem če se na majce tiska...tiskamo za razne ferme in šole, za to pa nevem..loh prašam.


    Loh dobim info do srede (tkt mamo prakso).


    Mislm pa da 10majc 10000000% ne bomo tiskal .. ker bi bla naša šola v izgubi.





    LP
  • christooss Član Ubuntu.si
    Kere veze :)

    Hudo

    no zdj pa vsi hitr predloge risat :P
  • črna verzija

    image
  • Joj samo tale črna verzija mi je pa všeč mimogrede !!!
  • men tud :)
  • Screamboy Član Ubuntu.si
    seksi
  • Folks zakaj se oglašujejo majice samo tuki na tem forumu ? A nebi blo pametno da se nardi tudi na glavni strani www.ubuntu.si kaka reklama za majce ?
  • bl4z Član Ubuntu.si
    za majci se trenutno zbirajo predlogi ... k bo zadeva tko dalec da se bomo dolocili kater ""model"" majcie bomo dellal bomo tud mal s slikami pospamal na prvi strani :)
  • js sm dons u sql prašu...hm...mi mamo sam enobarven stroj...tko da =/ ..


    Če bi pa dal tiskat bi blo tm ~50majc 5-8k!
Za komentiranje se prijavite ali pa se vpišite.